Рогозін заявив, що спостерігає за НАТО

Голова «Роскосмосу» Дмітрій Рогозін у властивій йому хамській і неадекватній манері привітав НАТО з днем заснування. У своєму твіттері він заявив, що спостерігає за Альянсом, і згадав його генерального секретаря Єнса Столенберга.

Російський знімок штаб-квартири НАТО
Російський знімок штаб-квартири НАТО. Джерело: twitter.com/Rogozin

Рогозін привітав НАТО з днем народження

Найкосмічніший росіянин у світі Дмітрій Рогозін продовжує радувати читачів свого твіттеру неадекватними жартами та агресивними натяками. 4 квітня Північноатлантичний Альянс (НАТО) святкує 73 роки з дня свого заснування. І, звичайно ж, голова «Роскосмосу» не міг пройти повз цю дату.

Рогозін привітав НАТО супутниковою світлиною їхньої штаб-квартири. Зроблена вона нібито була за допомогою російського супутника «Ресурс-П». Під цим фото голова «Роскосмосу» згадав генерального секретаря Альянсу Єнса Столтенберга помахати йому ручкою.

Завершився допис багатозначною заявою Рогозіна, що його організація стежить за НАТО. Що при цьому малося на увазі, залишилося невідомим. Адже штаб-квартира Альянсу і так не від кого не ховається. Вона доступна для спостережень з орбіти навіть для приватних компаній.

Більше, ніж дурний жарт

На заяви Дмітрія Рогозіна можна було б не звертати уваги. Зрештою, від початку російсько-української війни він остаточно перестав стримуватися. У його твіттері, наприклад, можна знайти перепост якогось російського сайту про те, що Німеччина «збирала у Києві зразки крові слов’янського етносу».

Але конкретно ця заява примушує замислитися над сутністю самого «Роскосмосу». Відомство Дмітрія Рогозіна позиціонує себе як цивільна організація з освоєння навколоземного простору. І саме цей статус примушує багатьох людей у Європі та США досі розглядати її як «місток дружби».

Однак НАТО — військово політичний блок. І як їм можуть погрожувати мирні дослідники космосу, невідомо. Але це стає більш зрозумілим, якщо згадати, що багато хто з космонавтів є офіцерами ПКС Росії. І їхні колеги завдають ударів по українським містам крилатими ракетами. А яка частина «Роскосмосу» насправді працює на військових — взагалі не знає ніхто.

Тож, можливо, Північноатлантичному Альянсу варто замислитися, чи не є насправді «Роскосмос» підрозділом російських ПКС. І чи не натякає, часом, жартівник Рогозін на ракетні удари по Брюсселю.

За матеріалами Rogozin

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine