Зарплатня 152 тисячі доларів та шанс висадитись на Марсі: NASA повідомила про набір астронавтів

Якщо вашою найзаповітнішою мрією є висадка на Марс, то у вас з’явився шанс. NASA офіційно відкрила двері для наступного набору астронавтів. Це надзвичайний шанс для обраних кандидатів здійснити подорож не лише на Місяць, але й, можливо, на Червону планету. Перспективні кандидати запрошуються на співбесіду до Космічного центру імені Джонсона в Х’юстоні, штат Техас.

Своєю заявою NASA розкриває плани щодо подальшого розвитку програми Artemis, що має на меті повернути людей на Місяць. У разі успіху буде прокладено шлях для майбутніх пілотованих польотів на Марс.

Астронавти на Марсі
Астронавти на Марсі. Ілюстрація: Gencraft

Втім бажаючі мають розуміти, що до кандидатів будуть висунуті суворі вимоги. Ось, що вимагає NASA від потенційних марсіанських астронавтів, які будуть отримувати зарплатню в 152 тисячі доларів на рік:

  • Бути громадянином США;
  • Мати ступінь магістра в галузі STEM (включно з інженерією, біологічними науками, фізикою, комп’ютерними науками або математикою), отриману в акредитованому навчальному закладі;
  • Мати щонайменше три роки відповідного професійного досвіду після завершення навчання;
  • 1000 годин нальоту для пілотів, з яких щонайменше 850 годин на реактивних літаках;
  • Успішно пройти фізичну підготовку для астронавтів NASA, яка є дуже виснажливою.

Крім того, вимога щодо здобуття ступеня магістра може бути виконана за рахунок альтернативних кваліфікацій, як-от два роки навчання за відповідною докторською програмою, здобуття медичного ступеня або зарахування до національно визнаної програми підготовки пілотів-випробувачів. Окрім академічної та професійної кваліфікації, кандидати мають продемонструвати необхідні навички лідерства, командної роботи та комунікації.

Однією із вимог для майбутніїх астронавтів - бути громадянином США
Однією із вимог для майбутніїх астронавтів — бути громадянином США. Фото: Unsplash

На першому етапі співбесіди буде відібрано лише половину з охочих, які потраплять до другого етапу відбору. Зрештою, кілька обраних стануть кандидатами в астронавти NASA. Вони проходитимуть інтенсивну дворічну програму, опановуючи фундаментальні навички астронавтів, як-от вихід у відкритий космос, перебування в тісних умовах космічних кораблів, пілотування навчальних реактивних літаків та керування роботизованими маніпуляторами.

Якщо ви готові одягнути скафандр і стати частиною наступного покоління дослідників космосу, встигніть подати заявку до 2 квітня 2024 року на офіційному сайті NASA.

Раніше ми пояснювали, чому людство досі не підкорило Марс.

За матеріалами digitaltrends.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine