Земля з космосу у світлі повного місяця: фото

Італійська астронавтка Саманта Крістофоретті опублікувала дивовижне зображення Землі, яке вона нещодавно зробила з Міжнародної космічної станції (МКС). Це фото сильно відрізняється від багатьох інших, знятих з панорамної обсерваторії Cupola на борту космічної станції. Тоді як більшість світлин були зроблені вдень, Крістофоретті зазнімкувала Землю, освітлену місячним сяйвом.

Вид із космосу на Землю вночі, яка осяяна місячним сяйвом
Вид із космосу на Землю вночі, яка освітлена місячним сяйвом. Фото: Саманта Крістофоретті

Знімок був отриманий 16 серпня. Саманта Крістофоретті, яка прибула на МКС у квітні у складі Crew-4 для шестимісячного перебування на орбіті, поділилася прекрасним зображенням зі своїми мільйонними підписниками у Twitter. Також на космічному фото астронавтки можна побачити полярне сяйво, драматичний вир хмар десь далеко внизу, незліченну кількість зір у чорному небі та навіть частину космічної станції.

«У яскраві ночі завдяки повному місяцю ви можете побачити деталі на поверхні планети. З Cupola відкривається світ «догори ногами». Літаючи над хмарами, відчуваєш, ніби дивишся на небо з Землі. Це ніби споглядання хмар і споглядання зір водночас!», — написала вона у своєму повідомленні. Пост Крістофоретті супроводжувався твітом космічного ентузіаста Хууба Еггена, який повернув фотографію, щоб показати Землю з більш знайомого та зручного для спостерігачів кута.

Космічна станція рухається навколо Землі зі швидкістю 25 000 км/год, обертаючись по орбіті приблизно кожні 90 хвилин. Це означає, що астронавт за добу спостерігає 16 сходів і заходів Сонця. Повня трапляється лише раз на місяць, тому небагато нічних пейзажів бувають такими чудовими, як цей.

Раніше астронавтка поділилася дивовижними відео, якими є «білі ночі» з борту МКС.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine