Virgin Orbit здійснила перший нічний запуск

Компанія Virgin Orbit здійснила свій перший успішний нічний запуск. Під час місії Straight Up, вона вивела на орбіту сім супутників для Космічних сил США.

Зліт літака Cosmic Girl із ракетою LauncherOne. Джерело: Virgin Orbit

Літак-носій Cosmic Girl (переобладнаний Boeing 747) здійснив зліт із території космопорту Мохаве вранці 2 липня. Після досягнення заданого району над Тихим океаном, екіпаж повітряного судна скинув ракету LauncherOne, яка потім активувала двигун та приступила до набору висоти.

Місія пройшла успішно. LauncherOne успішно вивела на 500-кілометрову орбіту сім експериментальних апаратів щодо контакту з Космічними силами США. Серед них супутники, призначені для вимірювання сонячного випромінювання, апарати для тестування компонентів системи GPS та кубсати, які призначені для демонстрації можливості виконання розвідувальних завдань.

Здійснений запуск, став п’ятим для LaucnherOne (чотири з них були успішні) та першим, який відбувся в нічний час. Наступна космічна місія Virgin Orbit запланована на вересень. У її межах Cosmic Girl здійснить зліт з території космопорту Корнуолл. У разі успіху LauncherOne стане першою орбітальною ракетою, запущеною з Великобританії.

Нагадаємо, що недавно глава компанії Virgin Orbit, Річард Бренсон побував із візитом у Гостомелі.

За матеріалами https://virginorbit.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine