Весільна пара зробила фото на тлі старту ракети SpaceX

Весільна пара під час фотосесії була вражена, коли старт ракети SpaceX потрапив на їхню першу сімейну світлину. Подія сталася в четвер, 8 грудня. Емі та Кевін Варго забажали провести фотосесію на заході Сонця перед національним пам’ятником Кастільо-де-Сан-Маркос у Сент-Огастіні.  

Весільна фотосесія зі стартом SpaceX Falcon 9 на фоні. Фото: Petapixel
Весільна фотосесія зі стартом SpaceX Falcon 9 на фоні. Фото: Petapixel

Подружжя не підозрювало, що у той день був запланований старт ракети SpaceX Falcon 9. Але про це заздалегідь дізналася фотографка Дженніфер Тогел, яка вирішила зробити нареченим сюрприз. Мешкаючи на атлантичному узбережжі Флориди, фотографка регулярно була свідком пусків ракет. Як і будь-який хороший фахівець, Дженніфер добре використала свої знання місцевості, у цьому випадку, місце розташування Космічного центру Кеннеді зі стартовим майданчиком для ракет.

Весільна фотосесія зі стартом SpaceX Falcon 9 на фоні
Весільна фотосесія зі стартом SpaceX Falcon 9 на фоні. Фото: Petapixel

«Ми приїхали приблизно за годину до старту на південь від Сент-Огастіна. Але я не була до кінця впевнена, що вдасться зазнімкувати дивовижний момент старту ракети, адже його могли відтермінувати через різні причини. Але я обрала ракурс, поставила камеру, налаштувала освітлення та почала зворотний відлік», — каже фотографка.

Весільна фотосесія зі стартом SpaceX Falcon 9 на фоні
Весільна фотосесія зі стартом SpaceX Falcon 9 на тлі. Фото: Petapixel

Дженніфер мала «вікно» лише у 45 секунд, поки ракета SpaceX набирала висоту та виходила на орбіту із 40 інтернет-супутниками OneWeb. Саме у ці моменти були зроблені ці чудові фото — емоції подружжя, які спостерігали за польотом ракети, були щирими та справжніми, що тільки додало їм природності, ставши вишенькою на торті весільної фотосесії.

Весільна фотосесія
Весільна фотосесія Емі та Кевіна Варго. Фото: Petapixel

«Це неабияк вразило, ми навіть не здогадувались, що це був сюрприз для нас. Я назавжди запам’ятала цю фотосесію», — розповіла про свої враження наречена Емі Варго в інтерв’ю телеканалу FOX 13.

Раніше ми повідомляли про те, як Ілон Маск поділився приголомшливим фото пуску Falcon 9 із супутниками Starlink.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine