Український літак АН-225 «Мрія» з’явиться у грі Microsoft Flight Simulator

Наступним літаком в серії Famous Flyer для відеогри Microsoft Flight Simulator стане український АН-225 «Мрія». Найбільший у світі літак з’явиться в грі 27 лютого — у річницю знищення реальної «Мрії» в аеропорту Гостомеля під Києвом під час його штурму російськими військами. Випуском віртуального літака-гіганта Microsoft бажає увічнити знаменитий АН-225.

АН-225 "Мрія"
Віртуальна модель літака АН-225 «Мрія» у грі Microsoft Flight Simulator.

Над створенням віртуальної моделі українського літака працювала студія iniBuilds, вірогідно, у співпраці з Державним підприємством «Антонов». Щоб пілотувати легендарний велетень, необхідно буде придбати DLC вартістю $20. Як очікується, частина грошей з продажу віртуального літака піде на відновлення справжньої «Мрії».

Першими у віртуальне крісло командира повітряного судна АН-225 зможуть сісти користувачі комп’ютерів. Лише у березні вийде оновлення Sim Update 12 для ігрових приставок Xbox Series S|X.

Звичайно, наразі є неофіційні модифікації, створені ентузіастами, які додають у MSFS АН-225 «Мрія». Але версія від Asobo та iniBuilds буде офіційною і, ймовірно, більш реалістичною. 

Крім того, з’явилася інформація, що в березні, з затримкою у рік, в Microsoft Flight Simulator нарешті з’явиться ще один український літак — АН-2 «Кукурудзник». Скоріш за все, він вийде у серії Local Legends.

Справжня «Мрія»

«Мрія» була спроєктована на Київському механічному заводі. Літак створювався у межах проєкту багаторазового космічного корабля «Буран». Для цього був потрібен надважкий транспортний літак, здатний перевозити різні компоненти аерокосмічної системи від місця виробництва та складання до місця запуску. Іншим завданням було перевезення самого корабля. Крім того, у майбутньому передбачалося використовувати АН-225 як перший ступінь системи повітряного старту.

Загалом було зібрано два літаки, але добудувати вдалося лише один. Довжина «Мрії» становила 84 м, висота — 18,2 м, розмах крила — 88,4 м. Максимальна злітна маса літака сягала 640 тонн. Він міг перевозити до 250 тонн вантажу.

Раніше ми повідомляли про те, як найбільший літак світу підняв у небо гіперзвуковий апарат.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine