Uber Eats успішно здійснив перше доставлення на МКС

Uber Eats став першою службою доставлення, яка відправила їжу на МКС.

Сервіс Uber Eats здійснив своє перше в історії доставлення в космос — японський мільярдер Юсаку Маедзава привіз консервовану яловичину та варену скумбрію на Міжнародну космічну станцію. 

Юсаку Маедзава на МКС. Фото: Business Insider

8 грудня японський підприємець-мільярдер вирушив у 12-денну космічну подорож до МКС з космодрому Байконур у Казахстані. Минулої суботи, після майже дев’ятигодинного польоту на ракеті «Союз», Маедзава власноруч доставив японську їжу від Uber Eats астронавтам, які зараз перебувають на МКС. 

Готові до вживання консерви включали яловичину, приготовлену в солодкому соусі, відварну скумбрію в місо, курку з пагонами бамбука і тушковану свинину.

Генеральний директор Uber Дара Хосровшахі сказав, що Маедзава впорався добре, попри те, що на доставлення знадобилося більш ніж 30 хвилин.

Нагадаємо, що у травні стало відомо, що японський бізнесмен планує полетіти до МКС. І він не збирається обмежуватися цією подорожжю — 2023-го Маедзава планує відвідати Місяць. Навесні цього року він уже розпочав пошук добровольців, які бажають скласти йому компанію.

За матеріалами Business Insider.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine