SpaceX успішно відбила всі атаки росії по супутниках Starlink

Глава Пентагону підтвердив нещодавню заяву Ілона Маска про те, що SpaceX успішно захистила свій супутниковий широкосмуговий інтернет-сервіс Starlink від російських атак хакері. 25 березня Маск повідомив у Твіттері, що всі подібні спроби росіян були успішно зірвані.

Директор відділу радіоелектронної боротьби в канцелярії міністра оборони США Дейв Тремпер заявив, що був вражений тим, як швидко та ефективно були відбиті атаки.

Росія намагалася заглушити супутники Starlink
Росія намагалася заглушити супутники Starlink. Фото: CNET

«Команда Starlink оперативно зреагувала та додала кілька рядків коду, що допомогло ефективно відбити атаку хакерів. Те, як вони швидко це зробили, мене просто приголомшує», — сказав Тремпер під час віртуальної конференції C4ISRNet з питань оборони.

Тремпер назвав захист Starlink «цікавим прикладом кібербезпеки». Також він додав, що військові можуть винести уроки з того, як команда вміє оперативно реагувати на атаки та швидко вирішувати проблеми, що виникають.

«Військовим потрібно мати таку ж маневреність, як у команди Starlink», — додав він.

Брати Кличко та Starlink
Брати Клички отримують приймачі Starlink, що прибули до України. Фото: ТСН

Після вторгнення росії в Україну наприкінці лютого віцепрем’єр-міністр України Михайло Федоров звернувся за допомогою до Ілона Маска. У відповідь мільярдер та засновник SpaceX надав свою послугу Starlink та відправив в Україну 5000 інтернет-терміналів для забезпечення доступу до Інтернету людям, які живуть у сільській місцевості або регіонах, де були пошкоджені або відсутні оптоволоконні кабелі та вежі стільникового зв’язку.

Нагадаємо, що раніше американська розвідка попереджала про небезпеку війни у ​​космосі.

За матеріалами CNET

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine