SpaceX та USAID доставили в Україну 5000 інтернет-терміналів Starlink

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надало уряду України 5000 супутникових інтернет-терміналів Starlink у партнерстві зі SpaceX. Про це повідомляє пресслужба USAID.

Starlink
Ворог не зможе ані заглушити сигнал Starlink, ані пошкодити мережу. Фото: Reuters

Після вторгнення путіна в Україну 24 лютого, USAID почало тісно співпрацювати з гуманітарними партнерами в Україні. Агентство придбало 1333 термінали, а SpaceX пожертвувала 3667 терміналів і надала безкоштовний інтернет-сервіс. Термінали Starlink допомагають користувачам під’єднуватися до Інтернету через супутники компанії без необхідності кабельного з’єднання.

Супутникова технологія забезпечує доступ до Інтернету людям, що живуть у сільській місцевості або у регіонах, де немає доступу до оптоволоконних кабелів. Термінали дозволять чиновникам України та критично важливим постачальникам послуг громадянам продовжувати утримувати зв’язок із зовнішнім світом.

Starlink
Термінали Starlink допомагають користувачам під’єднуватися до Інтернету через супутники компанії без необхідності кабельного з’єднання

Зв’язок буде стійким навіть у разі, коли агресія путіна перерве інфраструктуру оптоволоконного або стільникового зв’язку України. США вже були приємно вражені тим, як добре себе показав Starlink в умовах російсько-української війни. Попри численні спроби агресорів заглушити передавачі, вони забезпечили стале з’єднання.

Військові США й надалі підвищуватимуть інтеграцію з комерційними компаніями. Події в Україні показали, що 5000 супутників Starlink в умовах війни справді мають сенс. Ані заглушити їхній сигнал, ані пошкодити мережу протисупутниковою зброєю не вдасться.

Раніше ми писали про те, що SpaceX допоможе завершити розгортання системи OneWeb.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine