SpaceX доправила тисячі терміналів Starlink в Україну

Компанія SpaceX доправила тисячі терміналів системи глобального супутникового інтернету Starlink в Україну. Про це в інтерв’ю телеканалу CNBS заявила операційна директорка компанії Гвін Шотвелл.

Антена Starlink. Джерело: GeekWire

Незабаром після початку російського вторгнення в Україну SpaceX зайнялася постачанням Starlink на прохання міністра цифрової трансформації Михайла Федорова. Термінали складаються з антени, триноги для їхнього встановлення та Wi-Fi роутера. Термінал автоматично підключається до найближчого з більш ніж двох тисяч супутників Starlink, після чого забезпечує високошвидкісний інтернет.

Гвінн Шотвелл не назвала точну кількість поставлених в Україну терміналів, але сказала, що рахунок уже йде на тисячі. За її словами, постачання здебільшого фінансуються з приватних джерел. Свою допомогу також надали Польща та Франція. Щодо США, то, за словами Шотвелл, вони не беруть участь у фінансуванні постачань.

Нагадаємо, що недавно SpaceX підписала контракт з компанією OneWeb на запуск залишкових апаратів її системи, також призначеної для надання послуги глобального супутникового інтернету.

За матеріалами https://www.cnbc.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine