Розпочате полювання на автора найчіткішої світлини НЛО в історії

Таємниця феномену НЛО не дає спокою світовій спільноті, яка все ще хоче отримати відповідь. Щороку з’являються нові свідчення з боку спостерігачів, але зазвичай фотографії НЛО виявляються дуже поганої якості: розмиті та пікселізовані, на яких часто важко розгледіти непізнані літаючі об’єкти. Але недавно було опубліковане найчіткіше фото НЛО, яке вважалося втраченим понад 30 років.

НЛО
Вважається, що ця «фотографія Калвіна» є найчіткішим знімком НЛО в історії. Фото: Daily Mail

«Фотографія Калвіна» була отримана в серпні 1990 року невідомими туристами приблизно за 60 км на північний захід від Перта в Шотландії, які передали шість знімків до місцевої газети Daily Record. Але замість того, щоб опублікувати їх, видання передало зображення до Міністерства оборони Великої Британії, де вони зникли.

Вважається, що очевидці зробили шість фотографій таємничого військового літака, перш ніж він розігнався з величезною швидкістю та зник.

Конфіденційно до 2076 року

За стандартним протоколом гриф секретності зі знімків мав бути знятий через 30 років — у 2021-му. Але британська влада приховала оригінальне фото та імена свідків до 2076 року, посилаючись на проблеми конфіденційності. Однак британський журналіст Девід Кларк виявив, що колишній пресофіцер Королівських ВПС (RAF) Крейг Ліндсей таємно зберіг копію однієї зі світлин.

НЛО
Офіцер Королівських ВПС Крейг Ліндсей показує світлину НЛО 30-річної давнини, яку він назвав однією з найкращих у світі. Фото: Daily Mail

«Як пресофіцер Шотландії я мав справу з багатьма свідченнями про НЛО. Але більшість стосувалося лише вогників у небі. Лише це фото було найчіткішим знімком непізнаних об’єктів, які я бачив за свою кар’єру. Коли я запитав про літаючий апарат, автор світлини відповів, що літак летів зовсім безшумно та дуже швидко», — розповів Ліндсей в інтерв’ю Daily Mail.

НЛО чи секретний літак?

На фото Кальвіна помітно два об’єкти. Один — ромбовидний НЛО, а інший — реактивний літак Harrier, що ніби супроводжує непізнаний об’єкт.

Доцент Шеффілдського університету Халлам Ендрю Робінсон, який добре знається на фотографії, впевнений, що знімок справжній та не є підробкою. Але якщо в небі дійсно ширяє твердий об’єкт, то що це може бути? Але навряд чи це «позаземний гість».

«Я не думаю, що таємничий літак прилетів з іншої галактики. Я вважаю, що очевидці стали свідками випробувального польоту секретного літака», — пояснює Девід Кларк.

З середини 1980-х ходили чутки про американський літак-розвідник ВПС США під назвою «Аврора». Роками були лише чутки з розряду міських легенд, але «фотографія Калвіна» підживлює міф про секретний літак.

Полювання на фотографа

Попри зусилля журналістів та мисливців на НЛО, двох молодих туристів, які стали свідками польоту таємничого літака, так і не вдалося вистежити. Однак на копії фотографії, яку отримав Кларк, є слова: «Авторські права Кевіна Рассела».

«Незважаючи на 10 місяців роботи з пошуку та ідентифікації понад 200 Кевінів Расселів у Великій Британії та за її межами, ми не змогли знайти нашого фотографа. Два надійних джерела повідомили мені, що свідкам «порадили» нікому не розповідати про побачене, натомість їм гарантувалась повна конфіденційність особистості. Ймовірно, ми ніколи не розгадаємо цю таємницю», — розповідає Кларк.

Журналіст Daily Mail не втрачає надію та продовжує «полювання» на справжніх авторів світлини в надії знайти істину феномену НЛО.

Раніше ми повідомляли про те, що США класифікували китайські аеростати як НЛО.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine