Рогозін обіцяє помститися гаубиці, з якої його поранили

Колишній голова «Роскосмосу» Дмитро Рогозін запевняє, що знайшов на супутникових знімках українську гаубицю, з якої його поранили у грудні. Він обіцяє помститися.

Рогозін пообіцяв помститися гаубиці, яка його поранила
Рогозін пообіцяв помститися гаубиці, яка його поранила. Джерело: www.danas.rs

Дмитро Рогозін знайшов українську гаубицю

Колишній голова корпорації «Роскосмос» Дмитро Рогозін відомий своєю агресивністю та скандальними заявами. 23 січня він дав інтерв’ю російським журналістам, у якому заявив, що знайшов українську гаубицю, з якої нібито був зроблений постріл, що спричинив його поранення 21 грудня.

Рогозін послався на те, що чотири роки працював у російській космічній агенції і там у нього залишилися друзі й партнери. Вони, нібито, і показали йому знімок, зроблений того вечора одним із космічних апаратів країни-агресорки. Завдяки йому він і вирахував українську гаубицю, що принесла йому стільки болю.

Взагалі «Роскосмос» вважається цілковито цивільною організацією, що і дозволяє їй продовжувати брати участь у різних міжнародних проєктах. При цьому, ще очолюючи її, Рогозін уже заявляв, що слідкує за штаб-квартирою NATO, що взагалі-то є функцією військово-космічної розвідки.

І ось це повторилося знову. Причому Рогозін заявив, що буде мститися. «Як чоловік та офіцер я просто змушений реалізувати операцію «Відплата» — заявив він. При цьому залишається невідомим, у яких військах зараз служить цей пан чи хоча б яку посаду займає. За його словами, він входить до групи військових радників, яких росія спрямувала на допомогу терористичним організаціям «ДНР» та «ЛНР».

Поранення Дмитра Рогозіна

Обставини, за яких Дмитро Рогозін отримав поранення, лишаються суперечливими. Точно відомо тільки те, що це сталося 21 грудня 2022 року в ресторані «Шеш-беш», де він святкував свій день народження. Разом із ним травм зазнав і так званий голова уряду «ДНР» Віталій Хоценко.

Самі окупанти розповідають, що це був обстріл, здійснений українськими військами, але в ЗСУ цю інформацію заперечують. Також невідомими лишаються подробиці поранення Рогозіна. Деякі ЗМІ повідомляли, що у нього ушкоджені м’які тканини голови, сідниці та стегно. Але сам він заявляв тільки про поранення у спину.

Також він запевняє, що люди, які тоді загинули під час обстрілу, були зовсім не його охоронцями, а друзями та сім’єю. Те, як він збирається мститися українській артилерії, залишається незрозумілим. Можливо, у цьому йому теж спробують допомогти «друзі» в «Роскосмосі», які розіб’ють об землю черговий російський супутник.

За матеріалами t.me/rian_ru.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі

Приєднуйтесь:https://t.me/ustmagazine