Пентагон відмовляється оприлюднювати кадри збитих НЛО

У Пентагоні стверджують, що записи знищення НЛО військовими літаками справді існують. Але Міністерство оборони США відмовляється їх публікувати. Зміна рішення сталася після того, як китайська повітряна куля-розвідниця була помічена літаком-шпигуном U-2 і врешті-решт збита. Перед знищенням пілот літака встиг зробити селфі з кулею, яке оприлюднили в лютому.

Пілот літака U-2 Dragon Lady ВПС США зробив селфі з "НЛО"
Пілот літака U-2 Dragon Lady ВПС США зробив селфі з «НЛО» ймовірною китайською шпигунською повітряною кулею

Протягом наступних тижнів у небі помітили та збили ще три непізнані літальні об’єкти. Один над Дедхорсом на Алясці 10 лютого, другий через 24 години — над територією Юкона у Канаді, а останній знешкодив винищувач на висоті 6 км над Великими озерами 11 лютого.

«Кадри взаємодії літаків із висотними об’єктами справді існують, але залишаються засекреченими. Оприлюднення зображень і кадрів наразі неможливе. Термін дії секретності також не розкривається», — сказав представник Пентагону.

Це різко контрастує з оприлюдненням вищезгаданого селфі пілота з повітряною кулею-розвідницею. Також Пентагон поспішив розсекретити кадри зіткнення російського літака з військовим дроном США над Чорним морем на початку березня.

Приховування кадрів з НЛО викликало припущення щодо того, що на них можуть міститися неприємні звістки для уряду. Наприклад, збитий об’єкт над Юконом міг бути повітряною кулею компанії Northern Illinois Bottlecap Balloon Brigade, яка припинила передачу приблизно в той самий час, коли винищувач F-22 Raptor знищив непізнаний об’єкт.

«Коли я почув, що був збитий непізнаний літальний об’єкт срібного кольору з прикріпленим до нього корисним вантажем, я зрозумів, що це могла бути одна з наших повітряних куль», — каже співробітник Northern Illinois Bottlecap Balloon Brigade.

Представник ВПС пояснив, що зображення можуть розкрити розвідувальну діяльність, джерела або методи розвідки, а також наукові, технологічні чи економічні питання, пов’язані з національною безпекою. І канадський, і американський уряди припинили пошуки збитих об’єктів, а президент Байден визнав, що три збиті НЛО, швидше за все, були дослідницькими повітряними кулями.

Раніше ми повідомляли про те, як було розпочате полювання на автора найчіткішої світлини НЛО в історії.

За матеріалами Politico.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine