«Ми хочемо вас почути»: Пентагон закликає урядовців США розповісти про НЛО

Підрозділ Пентагону, відповідальний за розслідування неідентифікованих літаючих об’єктів (НЛО), вирішив збирати інформацію з перших рук від колишніх і діючних державних службовців про цей незрозумілий феномен. Це стало відомо завдяки повідомленню, оприлюдненому Vice, який посилається на офіційний прес-реліз Міністерства оборони США.

NASA за 9 місяців спробує пояснити загадку феномену НЛО
Пентагон шукає шляхи пояснити загадку феномену НЛО. Зображення: Science Alert

Директор цього підрозділу доктор Шон Кіркпатрік оголосив про запуск нового веб-сайту, що сприятиме отриманню інформації про НЛО з 1945 року. Іншими словами, всі, хто мав можливість спостерігати подібні явища чи був у курсі урядових проектів, пов’язаних із цією темою, мають можливість поділитися інформацією через цей сайт.

Кіркпатрік підкреслив важливість цього кроку та закликав усіх, хто відчуває, що має цінну інформацію про діяльність уряду США, пов’язану з НЛО, надавати її через цей безпечний механізм звітності, без страху критики чи порушення обіцянки мовчати. Він заявив: «Ми хочемо почути вас».

Згідно з цією ініціативою, будь-який державний службовець, який має інформацію про секретні програми чи діяльність уряду США, може надавати повідомлення про НЛО новоствореному підрозділу Пентагону з вивчення аномальних явищ. Важливо відзначити, що вся надана інформація буде розглядатися як особиста і конфіденційна.

Після надходження таких повідомлень вони стануть основою для розслідування історії можливих урядових програм США, пов’язаних із цим феноменом. Пентагон має намір представити остаточний звіт про ці розслідування Конгресу до червня 2024 року.

МІноборони також вивчає можливості залучення громадськості до повідомлень про НЛО на третьому етапі розслідування. Цей крок став можливим завдяки створенню Агентства аналізу та розслідування неідентифікованих об’єктів (AARO) в липні 2022 року адміністрацією президента Байдена. Місія AARO полягає у виявленні та ідентифікації непізнаних космічних об’єктів, які можуть становити загрозу безпеці польотів та національній безпеці.

Спроби розслідування подій, пов’язаних із НЛО, стали інтенсивнішими після оприлюднення 2021 року розсекреченого звіту Пентагону, де обговорювалися військові дослідження інопланетної активності. Ця інформація призвела до залучення понад 400 пілотів Військово-морських сил США, які ділилися своїми спостереженнями щодо неідентифікованих летючих об’єктів. Запуск нового веб-сайту покликаний збільшити обсяг таких свідчень із перших рук та сприяти розумінню феномену НЛО.

Раніше ми розповідали про несекретні матеріали про НЛО.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine