Правда десь поруч: Пентагон створив вебсайт із розсекреченими відео НЛО

Завдяки новому вебсайту відділу Пентагону з питань НЛО користувачам більше не доведеться ретельно копирсатися в архівах New York Times, щоб переглянути всі розсекречені військові відеозаписи того, що уряд тепер називає непізнаними повітряними явищами.

НЛО
НЛО. Ілюстрація: Unsplash

Цього тижня Міністерство оборони США оголосило про запуск спеціального інтернет-ресурсу з розслідування аномалій — AARO (All-domain Anomaly Resolution Office). Він містить не лише всі вісім розсекречених Пентагоном відеозаписів НЛО, а й надає урядовцям та військовим можливість повідомляти про власні спостереження за дивними об’єктами в небі.

«Цей вебсайт надаватиме інформацію, включаючи фото і відео, про розкриті випадки спостережень НЛО, коли вони будуть розсекречені й схвалені для оприлюднення», — йдеться у пресрелізі Міноборони.

Наразі оприлюдненої інформації дуже мало. На одному особливо тривожному відео, знятому пілотом ВМС у 2021 році й розсекреченому в 2022-му, дивний сферичний об’єкт пролітає повз камеру зі швидкістю, яка здається неможливою. Водночас в описі на сайті AARO лише зазначено, що воно демонструє типову швидкість, з якою військові літаки можуть наближатися до невідомого об’єкта.

Немає доказів того, що за НЛО стоять інопланетяни
Немає доказів того, що за НЛО стоять інопланетяни. Фото: Unsplash

Сайт AARO не лише функціонує як центр інформації та відеоматеріалів, але й може стати зручним місцем для державних службовців, щоб надавати власні спостереження Пентагону. Ймовірно, це спростить процес звітування щодо безпілотних літальних апаратів (БПЛА), оскільки раніше цей процес вимагав офіційної документації на різних рівнях у системі командування та був доволі складним.

Звичайно, є одне застереження, яке майже непомітне: вся розвідувальна інформація і документація Пентагону про БПЛА надходить від військових або державних службовців. А це означає, що будь-який цивільний очевидець не потрапляє під нинішню сферу компетенції AARO.

«НЛО все ще спостерігають різні очевидці. Ми все ще не знаємо, що собою являють ці непізнані повітряні явища. Наш уряд не має уявлення про масштаби проблеми. Це тому, що пілоти, як комерційні, так і військові, коли стикаються з НЛО, про більшість цих випадків не повідомляють», — пише колишній пілот ВМС та інформатор Конгресу з НЛО Раян Грейвс у журналі Newsweek.

Якщо ви сподіваєтеся побачити докази існування прибульців на військовому сайті, вам не пощастило. Проте Пентагон обіцяє незабаром оприлюднити більше доказів спостережень за непізнаним на новоствореному сайті. І це справді інтригує.

Раніше ми розповідали про несекретні матеріали про НЛО.   

За матеріалами defense.gov.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine