Мисливець на НЛО розкрив правду про інопланетян перед звільненням із Пентагону

Після звільнення з посади головного мисливця на НЛО у Пентагоні колишній керівник Управління з розслідування аномальних явищ Міністерства оборони (AARO), Шон Кіркпатрік, розкрив правду щодо невпізнаних об’єктів. У своїй статті для Scientific American він поділився результатами розслідувань, які розкривають, що його офіс не знайшов жодних доказів щодо інопланетного походження цього феномену. Також він заперечив існування урядової змови, яка б приховувала будь-які докази існування інопланетян.

НЛО
Ілюстрація НЛО. Фото: Unsplash

Попри відсутність доказів урядової змови, AARO отримало завдання розслідувати такі заяви, зокрема висловлені ветераном ВПС Девідом Грушем. Груш минулого року потрапив до гучних заголовків у  ЗМІ, стверджуючи, що він був учасником приховування тіл інопланетян та позаземних транспортних літальних засобів. За такі заяви він став центральною постаттю під час розслідування AARO.

Кіркпатрік наголошує, що навіть за інтенсивного пошуку він не знайшов жодних доказів існування інопланетян або урядової змови. Однак він вважає, що ключовими поширювачами інформації стали ті самі особи, які активно впливали на громадську думку вже з 1990-х років на тлі величезної популярності серіалу «Секретні матеріали».

Шон Кіркпатрік
Шон Кіркпатрік, відставний директор Управління розв’язання проблем аномальних ситуацій у всіх доменах Міністерства оборони, виступає з доповіддю на відкритому засіданні незалежної дослідницької групи NASA з невпізнаних аномальних явищ (UAP). Фото: NASA

За словами Кіркпатріка, в умовах, коли громадський інтерес та думка схильні до різних теорій змов, зграя інформаторів змогла підірвати дослідження місії AARO, замінивши їх інтригами та чутками щодо позаземних істот.

«Після важкої праці над формуванням команди висококваліфікованих фахівців і спільного розроблення раціональної, систематичної та науково обґрунтованої стратегії для розслідування цих явищ, наші зусилля були зрештою спростовані сенсаційними, але непідтвердженими заявами, які ігнорували суперечливі докази, але здобули увагу політиків і суспільства, спричиняючи законодавчі баталії та формування публічної думки», — заявив Кіркпатрік.

Кіркпатрік підкреслює, що немає жодної причини, чому такі докази, якби вони існували, не можна було б приховати або навіть знищити. Але коли йдеться про домінуючий наратив про урядову змову з метою замовчування позаземних істот, здається, що деякі люди хочуть вірити в це занадто сильно, ігноруючи раціональні та неспростовні докази.

Раніше ми повідомляли про те, що вчений не знайшов космічного корабля прибульців на дні океану.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine