Компактний Starlink Mini виявився дорожчим за стандартний приймач супутникового інтернету

SpaceX презентувала Starlink Mini — портативну версію супутникового інтернету, яка поміщається в наплічнику. Комплект Starlink Mini продається за 599 доларів, що на 100 доларів більше за стандартний.

Starlink Mini
Starlink Mini

Абоненти можуть додати послугу Mini Roam до свого тарифного плану за додаткові 30 доларів на місяць, обмежуючи обсяг даних до 50 ГБ, а швидкість завантаження може перевищувати 100 Мбіт/с. Отже, користувач стандартного плану витрачатиме 150 доларів на місяць. SpaceX планує знизити ціну набору, але окремого тарифного плану Mini Roam поки що не існує.

Згідно з повідомленням компанії, їхня мета — зробити Starlink доступним для людей у важкодоступних регіонах світу. У районах з високим рівнем використання Starlink Mini продається в обмеженій кількості за ціною 599 доларів. Антена Mini важить трохи більше кілограма, що становить 60% ваги стандартної антени Starlink.

Перші Starlink Mini надійдуть у продаж у липні, і ця послуга буде особливо цікава мандрівникам. Ілон Маск зазначив, що Mini може стати чудовим резервним інтернетом у разі відключення стаціонарного зв’язку.

Starlink — популярний продукт SpaceX, що працює на більш ніж 6 тисячах супутників, розміщених на орбіті. Послуга вже має понад 3 мільйони клієнтів у 100 країнах.

Раніше ми повідомляли про те, як у SpaceX виникли проблеми із супутниками Starlink наступного покоління.

За матеріалами techcrunch.com