Колишня криптовалютна компанія створить реаліті-шоу з запуском людей у космос

Агентство космічних досліджень SERA, яке раніше було криптовалютною компанією, обіцяє відправити на орбіту представників тих країн, які цієї можливості позбавлені. Для відбору учасника з Нігерії вони планують влаштувати справжнє реаліті-шоу.

Запуск ракети Blue Origin
Пуск ракети Blue Origin. Джерело:  Blue Origin

Компанія обіцяє запустити нігерійця в космос

Агентство космічних досліджень SERA, яке раніше називалося Crypto Space Agency, відоме тим, що використовувало криптовалюту для того, щоб оплачувати приватні місії в космос. Так, саме вони оплатили перебування бразильця Віктора Корреа Хеспанья на борту суборбітальної місії NS-21 компанії Blue Origin.

Сталося це 2022 року. Відтоді багато чого змінилося. Комісія з цінних паперів США значно підозріліше стала ставитися до криптовалюти. Тому, компанії довелося змінити свою назву. Але від цікавих космічних проєктів вони не відмовилися. Наразі головним їхнім проєктом є запуск у космос представників країн, які там точно побувають ще не скоро.

Йдеться про приватних астронавтів із Нігерії, Індії, а також малих острівних держав. Остання група складається з 39 незалежних країн і 18 асоційованих територій. Населення яких, навіть разом узятих, навряд чи перевищить 1 млн осіб.

Викуплений рейс та реаліті-шоу

Відтоді як на початку цього року SERA змінила свою назву, вона нічого не розповідає про власні джерела фінансування. Однак ще у квітні її представники повідомили, що викупили в Blue Origin усі шість місць в одному із запусків за ціною, яка поки не розголошується.

Саме за них змагатимуться учасники з зазначених країн. Те, як це буде, точно відомо принаймні для представників Нігерії. Початковий відбір серед усіх, хто подасть заявки, відбуватиметься через відкрите голосування в інтернеті. Переможці візьмуть участь у фільмуванні документального серіалу про процес підготовки.

Фактично йдеться про реаліті-шоу, в якому учасники будуть розбиті на кілька команд і змагатимуться за право полетіти в космос. При цьому деталі відбору для низки інших країн, обіцяють розкрити пізніше.

За матеріалами www.space.com