Клен серед зір: Канадське космічне агентство показало оновлений логотип

Канадське космічне агентство (CSA) презентувало свій оновлений логотип. Нове лого виявилось доволі лаконічним, але при цьому символічним та по-справжньому «канадським» — із листком клену на тлі зоряного неба. «Кленовий лист є уособленням гордості країни, а також визнаний у всьому світі», — йдеться в заяві CSA.

Три зірки в логотипі, на перший погляд, здаються досить зрозумілими. Але канадці наполягали на своєму тонкому визначенні: вони символізують космос та водночас блиск, інтелект та досвід.

«Три однакові зірки під кленовим листком втілюють силу спільноти, яка включає всіх, хто бере участь у канадській космічній програмі — промисловість, наукові кола, уряд та STEM», — пояснюють у Канадському космічному агентстві.

Однак, окрім простого символізму, оновлений зовнішній вигляд дає CSA можливість модернізувати свій бренд, оскільки він прагне ще далі до зірок. «Перед нами розгортається захоплива ера дослідження космосу, і CSA планує увійти в цю нову главу з сучасним ідентифікаційним символом», — йдеться в заяві.

CSA
Оновлений логотип CSA

Однією з головних цілей майбутньої ери є створення нового маніпулятора, який буде ще корисніший за Canadarm2. Планується, що нова автономна Canadarm3 використовуватиме своє провідне програмне забезпечення для виконання завдань під час обертання навколо Місяця без втручання людини.

«Крім виконання обов’язків з технічного обслуговування та ремонту, Canadarm3 допоможе космічним кораблям, які виконуватимуть місії з екіпажем, стикуватись до космічних станцій на орбіті Місяця», — йдеться у документі CSA, включаючи очікувану місію NASA Artemis III, яка наразі планується в грудні 2025 року.

Хоча дехто вбачає у логотипі комічну картину, де щось прикрите кленовим листом у космосі. А що бачите ви?

Раніше ми повідомляли про те, як Falcon 9 отримав ретро-логотип NASA.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine

Початок кінця: Hubble зазнімкував молекулярну хмару
Астронавти побачили політ Starliner на тлі полярного сяйва
Випадкова знахідка підтвердила одну з давніх теорій раннього Всесвіту
Вчені відкрили землеподібну планету на відстані 55 світлових років від нас
Телескоп Chandra шукатиме життя біля найближчих до нас зір
Повернення Starliner на Землю затримується ще на чотири дні
Новий трюк для старого телескопа: Hubble відновив наукові спостереження
В уламку скелі знайшли матеріал із протопланетного диска часів формування Сонячної системи
Кожен із нас — центр Всесвіту: парадокс розширення космосу
Молоді зорі кружляють навколо чорної діри, наче рій бджіл