Ілон Маск написав твіт, що Starlink чинить опір російській агресії

Американський мільярдер і власник SpaceX написав твіт, що мережа супутникового інтернету Starlink чинить опір наростальним спробам росії заглушити з’єднання. Своє повідомлення він доповнив картинкою з прапором України.

Starlink чинить опір Росії
Ілон Маск написав, що Starlink чинить опір росії. Джерело: Reuters

Starlink чинить опір росії

11 травня у твіттері американського винахідника та бізнесмена у галузі космічних технологій Ілона Маска з’явилося повідомлення, прикрашене українським прапором. Найбагатша людина на планеті повідомила, що мережа супутникового зв’язку Starlink чинить опір російській агресії.

У перші дні російсько-української війни країна-агресорка вже намагалася заглушити сигнал від супутників Starlink. Хакерських атак також зазнала мережа Viasat. Упродовж наступних двох місяців війни спроби кремлівських хакерів зламати мережу не припинялися.

Нині ж Маск повідомляє, що інтенсивність атак зростає. Причому росіяни одночасно намагаються і хакнути мережу в цілому, і заглушити її сигнали в Україні. Атаки мають на меті зруйнувати інтернет-сполучення України з усім світом, яке зараз багато в чому зав’язано саме на Starlink.

Помста росії Ілону Маску

Про свою підтримку України в її боротьбі проти російських загарбників Ілон Маск заявив ще у перші дні вторгнення. Він відкрив для нашої країни супутниковий інтернет Starlink і надав тисячі терміналів для під’єднання до нього.

Зараз цими пристроями користуються як військові на передовій, так і цивільне населення. За даними аналітиків, зараз в Україні налічується понад 150 тисяч користувачів Starlink. Це робить країну одним із найбільших у світі користувачів цієї найсучаснішої системи комунікації.

Тож цілком можливо, що атаки на мережу є ще й помстою агресорів особисто Маску за те, що не дав Україні зануритися в інформаційний хаос. Особливо його ненавидить голова «роскосмосу» рогозін, який уже погрожував бізнесмену.

За матеріалами www.reuters.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine

Телескоп у Південній Америці зазнімкував космічного коропа коі
Астрономи відкрили чотири мінінептуни
Гігантський Магелланів телескоп став на крок ближчий до будівництва
Ракетний ступінь великим планом: японський супутник здійснив історичне зближення з космічним сміттям
Міжзоряний ремонт завершено: Voyager 1 відновив передачу всіх наукових даних
Важливий експеримент: NASA відправила у космос відео та фото з домашніми улюбленцями
Астрономи відкрили у пари зір дивовижні паралельні диски
James Webb виявив найвіддаленіший вибух наднової у ранньому Всесвіті
Геть із Чумацького Шляху: знайдена найближча до Землі гіпершвидкісна зоря
Небезпечний випадок декомпресії на МКС викликав переполох в радіоефірі