Гра астронавта у пінг-понг у космосі спантеличила інтернет-спільноту

Цікаві кадри з тайконавтом опублікували китайські ЗМІ. На відео — Ден Цінмін, який грає у пінг-понг на нещодавно побудованій космічній станції «Тяньгун». Але придивіться уважніше — і ви будете вражені дивною поведінкою м’яча, адже дія відбувається на орбіті в умовах мікрогравітації. Якимось чином м’яч після удару повертається до астронавта, хоча він ні від чого не відбивається, що трохи спантеличує. Як же насправді працює ця позаземна гра?

Але якщо придивитися, то м’яч тримається на якомусь довгому статичному тросі, схожому на гнучку антену, яка, власне, прикріплена до підлоги станції. Це дозволяє м’ячу коливатися на підставці, а не ширяти у повітрі — ось і весь секрет. У тісних та обмежених умовах станції в цю популярну гру можна грати лише одному, саме тому з астронавтом ніхто не грає.

м'яч прикріплений до стінки космічної станції
Придивіться на фото, як саме м’яч прикріплений до стінки космічної станції

Ден Цінмін є учасником третьої місії до «Тяньгун». Нагадаємо, що космічна станція була побудована в рекордно короткі терміни, за останні пару років. Ден і його колеги проведуть на орбітальному форпості наступні шість місяців, а це означає, що вони, ймовірно, матимуть набагато більше часу для космічного тенісу. До речі, разом з іншими тренажерами ця гра є видом фізичних вправ в умовах мікрогравітації, щоб екіпаж був у тонусі, не втрачав м’язову тканину та укріплював кістки.

Раніше ми повідомляли про те, як астронавтка зізналась у пікантній забороні на МКС.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine