Фотограф подолав 16 тис. км для захоплюючого знімка Чумацького Шляху

Ентузіаст астрофотографії Ендрю Маккарті протягом тривалого часу мріяв повністю відобразити красу галактики Чумацький Шлях на своїх світлинах. Однак обставини його життя в Арізоні не давали йому змоги втілити цей задум. Світлове забруднення та географічна ирота перешкоджала йому в досягненні бажаного результату. З метою подолати ці обмеження, відважний фотограф вирушив у кілька міжнародних подорожей, аби потрапити на невеликий острів в архіпелазі Мальдіви в Індійському океані.

Backbone of Night
Панорамне фото Чумацького Шляху під назвою Backbone of Night

Завдяки розташуванню острова біля екватора Маккарті нарешті зміг отримати довгоочікувану вражаючу картину — повний і деталізований погляд на галактику Чумацький Шлях.

«У моєму регіоні, у Сполучених Штатах, кривизна Землі перекриває багато зіркових картин Чумацького Шляху. Велика частина південного сегмента недоступна для спостереження. Зафіксувати це було головною метою, коли я створював це панорамне зображення», — пояснює Маккарті.

Для досягнення бажаної локації Маккарті використав різні види транспорту, включно з гідролітаками та малим човном. Після прибуття на місце призначення він протягом двох тижнів жив під зоряним небом, зробивши тисячі знімків Чумацького Шляху.

Ендрю Маккарті
Ендрю Маккарті під час зйомки Чумацього Шляху на Мальдівах

«Фокусна відстань об’єктива моєї камери обмежувала мене лише малоючастиною галактики Чумацький Шлях. Тому я робив кілька окремих знімків для створення кінцевого панорамного зображення. Це було необхідно для виявлення необхідних деталей і уникнення спотворень, що часто виникають при використанні ширококутних об’єктивів», — розповідає він.

Протягом двох тижнів Маккарті боровся з випробуваннями, пов’язаними з погодою та хмарами. Проте фотограф був переконаний, що кінцевий результат перевищить усі очікування. Зрештою, так і сталося — його панорамне фото під назвою Backbone of Night розлетілося по багатьох ЗМІ. Захоплююча панорамна світлина Чумацького Шляху — приклад того, що омріяне завжди збувається, якщо чітко поставити собі мету, бути наполегливим і докладати максимум зусиль для її досягнення.

Раніше ми повідомляли про те, як астрофотограф опублікував епічний 164-мегапіксельний ортрет Сонця.

За матеріалами PetaPixel

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine