Boeing Starliner доставив на МКС персонажа комп’ютерної гри Kerbal Space Program

Після 2,5 років затримок капсула Boeing Starliner успішно вирушила на орбіту та стикувалася з Міжнародною космічною станцією. Це була важлива віха для компанії, яка щосили намагалася наздогнати SpaceX. Тому Boeing вирішила оригінально відсвяткувати своє досягнення.

Kerbal Space Program
Кербонавт із гри Kerbal Space Program відвідав справжню космічну станцію. Скріншот із гри KSP 2

Коли члени екіпажу МКС відкрили люк Starliner, вони знайшли усередині космічного корабля сюрприз. Поруч із випробувальним манекеном Orbital Flight Test 2 плавала плюшева іграшка, що зображує Джебедайю Кермана — одного з чотирьох оригінальних «Кербонавтів», представлених у відеогрі Kerbal Space Program (KSP). Джеб, як він більш відомий у спільноті KSP, служив індикатором невагомості під час польоту.

Радянський космонавт Юрій Гагарін у перший політ у космос взяв із собою маленьку ляльку. Відтоді для більшості космічних екіпажів стало традицією брати з собою плюшеві іграшки, щоб легко стежити за тим, коли починається входження в область мікрогравітації.

Boeing тримав у секреті присутність іграшки на OFT-2, доки космічний корабель не зістикувався з МКС. Джеб проведе наступні кілька днів з екіпажем МКС, перш ніж його повернуть у космічний корабель для зворотного польоту на Землю.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program — це комп’ютерна гра про проєктування та випробування космічних кораблів найрізноманітніших конструкцій. Потім гравцю дозволяють відправляти їх на орбіту, де можна тренуватися в орбітальних маневрах і навіть здійснювати міжпланетні місії компактної планетної системи. Простота освоєння та легкість в управлінні дозволяє залучити молоду аудиторію до науки, інженерії та космосу.

Однак перш ніж вдасться зробити перший успішний запуск на орбіту в Kerbal Space Program, гравцям доведеться припуститися багатьох помилок — ракети будуть падати, ламатися, розвалюватися під дією навантажень і навіть вибухати. У певному сенсі, саме це довелося зробити інженерам Boeing після того, як перший випробувальний політ Starliner 2019 року провалився через проблему з програмним забезпеченням, а другий був відкладений через несподівану проблему з клапаном.

Представник компанії повідомив, що команда інженерів Starliner обрала Джеба як талісман частково через уроки науки, техніки, інженерії та математики, які KSP може запропонувати гравцям.

Раніше ми показували, як екіпаж МКС весело бавиться під час орбітальних коригувань.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine