Безкоштовний Netflix про космос: NASA показала перші трейлери фільмів для свого сервісу

NASA готується до запуску свого нового потокового сервісу NASA+. Це частина амбіційного оновлення веб-сайту організації та мобільного додатку, запланованого на 8 листопада. Безкоштовний канал обіцяє надавати користувачам свіжий і захоплюючий контент без реклами. Напередодні запуску NASA+ були оприлюднені короткі трейлери деяких нових наукових серіалів, які з’являтимуться на каналі.

Space Out обіцяє глядачам «мандрівку космосом» за допомогою захоплюючих зображень, супроводжуваних розслаблюючою музикою та візуальними ефектами найвищої якості, які розгортаються від поверхні Марса до заходу Сонця на Урані.

Other Worlds демонструватиме свіжу інформацію про роботу космічного телескопа James Webb, який із середини минулого року передає неймовірні зображення глибокого космосу. Вчені сподіваються, що передова обсерваторія зможе розповісти нам більше про історію Всесвіту, а також виявити схожі на Землю планети, здатні підтримувати життя.

NASA Explorers розповість про місію OSIRIS-REx. Її метою була доставка на Землю першого американського зразка астероїдної речовини, що був зібраний на відстані кількох мільярдів кілометрів. Фільм покаже захоплюючу подорож космічного апарата і її важливість для нашого розуміння походження Сонячної системи.

Підготовка до запуску каналу NASA+ ще триває. Додаткові подробиці будуть доступні в день виходу, 8 листопада. Будьте готові до захоплюючих космічних відкриттів на новому потоковому каналі!

Раніше ми повідомляли про те, як NASA випустила зручний мобільний додаток.

За матеріалами digitaltrends.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine