NASA запускає власний стримінговий сервіс на iOS та Android

NASA запускає власну платформу потокового відео. Сервіс отримав назву NASA+. Він включатиме всі прямі трансляції, які уже проводить, але додатково показуватиме оригінальні документальні фільми.

Щоб відзначити запуск NASA+, на сервісі дебютують нові інформаційні телешоу, які будуть безкоштовними та транслюватимуться без реклами. Послуга потокового передавання буде доступна через програми NASA для iOS та Android на мобільних пристроях. Користувачі настільних комп’ютерів матимуть доступ до нього через веббраузери та медіаплеєри, такі як Roku, Apple TV і Fire TV. 

Головний інформаційний директор NASA у Вашингтоні, Джефф Сітон, поділився баченням агентства про надання уніфікованого вебдосвіду світового рівня для всього людства. Він зазначив, що модернізація вебсайтів та оптимізація взаємодії громадськості з вмістом агентства є критичними кроками, що роблять інформацію NASA доступнішою, зручнішою та безпечнішою для пересічних глядачів. Цей новий цифровий досвід дозволить космічним ентузіастам ближче познайомитися з багатьма місіями агентства, зокрема з Artemis, яка спрямована на повернення астронавтів на поверхню Місяця.

NASA+
NASA+ буде доступний також на iOS та Android

Заступник адміністратора відділу комунікацій NASA, Марк Еткінд, зазначив, що нова потокова платформа надасть змогу користувачам отримувати цінний контент на вимогу, що завжди буде під рукою. NASA також планує залучати інші наукові організації, ділячись їхніми мультимедійними бібліотеками через NASA+. Агенція прагне поділитися науковими дослідженнями та інноваціями зі світом, роблячи це за допомогою зручної онлайн-платформи.

Нікі Фокс, помічник адміністратора Управління наукових місій у штаб-квартирі NASA, додав, що через нові вебсайти та відео на NASA+ будуть розповідатися цікаві історії про дослідження невідомого у повітрі та космосі, що надихатиме на відкриття та приноситиме користь людству.

Раніше ми повідомляли про те, як за виходом астронавтів у відкритому космосі NASA слідкувала онлайн.

За матеріалами NASA.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine