Захоплює дух та викликає запаморочення: створений унікальний таймлапс нічного неба

Земля неперервно обертається. Попри деякі абсурдні теорії про пласку Землю, докази її круглої форми та обертання дуже легко спростувати, поспостерігавши за нічним небом спеціальними інструментами. Наприклад, встановивши камеру і зафіксувавши зміни на небі. Саме так вчинив фотограф Ерік Бруммель, який створив захопливий таймлапс, що ілюструє обертання нашої планети.

Таймлапс вдалося створити завдяки зоряному трекеру та фотокамері, яка була зафіксована відповідно до обертання Землі. Зоряний трекер дозволив Бруммелю обертати камеру з тією ж швидкістю, що й Земля, але в протилежному напрямку. Завдяки цьому можна спостерігати обертання планети, що є абсолютно дивовижним для будь-якого шанувальника фотографії та любительської астрономії. Також такий таймлапс надає унікальний погляд на Чумацький Шлях і небосхил в цілому.

Очевидно, основний секрет у фотографії таких таймлапсів — обирання місць з якомога меншим світловим забрудненням. Це гарантує чіткість та яскравість зір і Чумацького Шляху, які розгортаються на небі.

Утім таке спостереження не лише красиве, але й тривожне. Деякі глядачі в коментарях визнають, що, дивлячись на відео, вони відчувають деякий дискомфорт. Хтось повідомляє про запаморочення, а хтось відчуває захоплення духу від споглядання такого таймлапсу. Але це лише реакція мозку дуже вразливих людей на нестандартний ракурс, адже всі ми звикли бачити ілюзію «нерухомого» неба.

Раніше ми повідомляли про те, де у Києві подивитися на зоряне небо.

За матеріалами bgr.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine