В очікуванні польоту: SpaceX зібрала новий Starship

Компанія SpaceX опублікувала епічні кадри, що показують складання нового екземпляра Starship. Відео демонструє, як маніпулятори 140-метрової вежі Mechazilla встановлюють прототип космічного корабля на прискорювач Super Heavy.

Наразі фахівці SpaceX активно працюють над підготовкою нового випробування Starship. Нещодавно вони провели успішне пропалення двигунів космічного корабля. Тепер на черзі заправний тест, коли баки Super Heavy і Starship будуть заповнені 4600 тоннами рідкого кисню і метану.

Якщо заправний тест завершиться успіхом, останньою ключовою перевіркою стане одночасне пропалення 33 двигунів Raptor, встановлених на Super Heavy. Після цього SpaceX залишиться отримати дозвіл на політ від Управління цивільної авіації США (FAA). Очікується, що його видадуть наприкінці травня, на початку червня.

Встановлення Starship на прискорювач Super Heavy. Джерело: SpaceX

Головним завданням четвертого польоту Starship стане вхід в атмосферу. Під час попереднього випробування корабель зруйнувався на цьому етапі. У SpaceX сподіваються, що внесені в конструкцію і теплозахист корабля зміни дадуть змогу Starship успішно пережити вхід в атмосферу. При цьому порятунок прототипу все ще не планується. Навіть якщо Starship не згорить в атмосфері, він неминуче зруйнується під час приводнення.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine