Від 3 до 5 тижнів: названі терміни наступного польоту Starship

Наступний політ Starship відбудеться в червні. Про це повідомив керівник компанії SpaceX Ілон Маск у соцмережах.

Starship являє собою повністю багаторазову транспортну космічну систему. Вона зможе виводити понад сотню тонн вантажу на низьку навколоземну орбіту, а також використовуватися для польотів до Місяця та Марса.

Наразі SpaceX провела три орбітальних тести Starship. Під час останнього польоту прототип корабля вийшов у космос, але потім зруйнувався під час входу в атмосферу. За словами Ілона Маска, успішне подолання цієї ділянки і є основним завданням наступного випробування. За його оцінками воно відбудеться через 3 – 5 тижнів.

Інженери SpaceX вельми активно готуються до нового тесту. 8 травня вони здійснили пропалення шести двигунів Raptor, встановлених на екземплярі Starship, який буде залучений у майбутньому польоті.

Тепер на черзі пропалення прискорювача Super Heavy. Величезний ступінь уже встановлений на стартовий майданчик на космодромі компанії, розташованому поблизу техаського села Бока-Чіка. Якщо його пропалення теж буде успішним, найімовірніше, ми справді побачимо новий політ Starship у терміни, близькі до зазначених Маском.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine