У США створять перший слабоалкогольний бар у невагомості

Торговельна марка Truly, яка спеціалізується на випуску слабоалкогольного напою хард-зельцер, збирається організувати перший у світі бар, який працюватиме в умовах невагомості. Для цього компанія орендувала один із літаків, які використовуються для тренування астронавтів.

Перший в світі бар у невагомості
Перший у світі бар у невагомості. Джерело: www.space.com

Хард-зельцер від Truly

Торговельна марка Truly, яка випускає слабоалкогольні напої в алюмінієвих банках, вирішила організувати перший у світі бар, який працюватиме в умовах невагомості.

Проте пощастить тільки п’ятьом відданим фанатам напоїв цієї фірми. По суті, бар є рекламною акцією, яка присвячена новому продукту компанії під назвою Lightly Fantastic. Саме серед його споживачів і буде розіграна можливість побувати у найнезвичайнішому барі на Землі.

Хард-зельцер — це напій, створений на основі мінеральної газованої води та алкоголю. Компанія Truly не є його єдиним виробником, але саме вона вирішила, що його споживачам треба дати можливість відчути, що таке справжня легкість вживання.

Бар у невагомості

Звичайно, що для того, аби випити напій із банки, ніхто нікого посилати в космос не буде. Truly просто орендувала літак, який використовується у NASA для тренування астронавтів, і облаштувала у ньому бар. Точніше — це G-Force One, модернізований Boeing 727, що належить компанії Zero-G Corp.

Невагомість у ньому настає лише на кілька хвилин кілька разів за політ. Для цього літак підіймається на максимально можливу висоту, після чого летить униз параболічною траєкторією. В цей момент відвідувачі незвичного бару і зможуть відчути, як організм сприймає газовану воду з алкоголем в таких незвичних умовах.

Для того, аби потрапити у цей бар, прихильникам напоїв Truly треба до 24 липня зайти на сайт компанії та написати повідомлення, чому так легко їх пити. З них і оберуть п’ятьох переможців.

Свій політ у барі вони здійснять 28 серпня разом з особами, яких вони запросять. Також усім переможцям оплатять дві доби перебування у домі інновацій Truly.

За матеріалами www.space.com.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine