Компанія Zero-G пропонує приватні концерти у невагомості

Американська компанія Zero-G з 1993 року надає усім охочим можливість відчути невагомість на борту літака. Зараз вона пропонує влаштувати при цьому приватні концерти. Перші три з них мають відбутися до кінця 2023 року.

Невагомість від Zero-G
Невагомість від Zero-G. Джерело: Zero-G

Невагомість від Zero-G

Невдовзі усі охочі зможуть послухати «наживо» концерт музикантів під час перебування разом із ними у невагомості. Принаймні таку можливість пропонує як виконавцям, так і їхнім потенційним слухачам компанія Zero-G, яка з 1993 року катає пасажирів на реактивних літаках, створюючи для них умови, схожі на ті, що відчувають астронавти в космосі.

З 2004 року компанія використовує для цього спеціально обладнаний літак Boeing 727-200 під назвою G-Force One. Його політ триває близько 100 хвилин, за цей час він виконує 15 парабол. У процесі спуску, який, по суті, є контрольованим падінням, і спостерігається ефект невагомості, що триває майже 30 секунд.

Усе це створює значні навантаження на корпус повітряного судна. Для протистояння їм і був модифікований літак відповідно до рекомендацій Федерального авіаційного управління США. Відтоді у тому, що це весело та безпечно, встигла переконатися сила-силенна різних людей: від телеведучої Марти Стюарт до астрофізика Стівена Гокінга.

Концерти в мікрогравітації

Тепер Zero-G пропонують не просто відчути невагомість, а ще й зробити це у музичному супроводі. При цьому пропозиція спрямована не лише на потенційних слухачів, а й на самих музикантів. Для останніх участь у такому польоті пропонується як спосіб розширити свої творчі горизонти.

Керівництво компанії вже звернулося з такими пропозиціями до провідних лейблів та виконавців і отримало позитивні відгуки. Очікується, що протягом одного польоту будуть виконані 3–4 пісні, причому гратимуть музиканти як під час набору висоти, так і в невагомості.

Zero-G хоче для початку запропонувати провести концерти в невагомості діджеям, реперам та попвиконавцям, тобто усім, хто потребує для своїх виступів унікальних яскравих спецефектів. Аудиторія у них буде невеликою, адже одночасно літак може брати на борт тільки 28 пасажирів.

Однак у цьому випадку кількість виправдовується якістю, адже можливістю послухати унікальний концерт скористаються тільки найвідданіші фанати та селебріті. Очікується, що перші три виступи в невагомості відбудуться вже протягом 2023 року.

За матеріалами www.space.com.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine