Підлітків запрошують на онлайн-екскурсію дніпровським планетарієм

ГО «Асоціація Ноосфера» та Planetarium Noosphere Dnipro запрошують підлітків 10–16 років на онлайн-зустріч про таємниці дніпровського планетарію. Захід безоплатний та розпочнеться у четвер 12 грудня о 17:00.

Щоб взяти участь, потрібно зареєструватись за цим посиланням.

Зустріч, на якій школярам розкажуть, чому Дніпро є найкосмічнішим містом України відбудеться у межах проєкту «Космічна спадщина UA», партнерами якого є Universe Space Tech та Planetarium Noosphere Dnipro.

Сподобався контент? Підписуйся на нашу спільноту і отримуй більше про космос Друковані журнали, події та спілкування у колі космічних ентузіастів Підписатися на спільноту

ГО «Асоціація Ноосфера» спільно зі своїми партнерами Universe Space Tech та Planetarium Noosphere Dnipro продовжує свій проєкт «Космічна спадщина UA». В його рамках у четвер 12 грудня відбудеться відкрита лекція в рамках якої експерти розкажуть про те, чому Дніпро вважається головним космічним містом України і які таємниці він приховує.

Старший космічний гід Planetarium Noosphere Єгор Тур розповість, чому планетарії вважаються вікном у космос та в чому їх унікальність. А заступниця директора Комунального закладу позашкільної освіти «Центр розвитку дітей та молоді «СтартУм» Дніпровської міської ради Тетяна Мізіченко розкаже про внесок Дніпровщини в освоєння навколоземного простору. 

«Космічна спадщина UA» — це не тільки лекції від експертів, але й конкурс, взяти участь в якому можуть підлітки 10-16 років. Організатори пропонують висловити власне бачення космічної спадщини України в одній із категорій.

  • Малюнок — можна створювати роботи у різних художніх техніках (акварель, гуаш, аплікація тощо) або за допомогою будь-яких графічних редакторів. Вони можуть зображати об’єкти космічної спадщини України, способи збереження спадщини, абстрактне уявлення конкурсантів про нематеріальну спадщину, пов’язану з космосом.
  • Анімаційний ролик — роботи, присвячені об’єктам космічної спадщини України, історичним постатям, пов’язаним з українським космосом, питанню збереження спадщини. Техніка виконання може бути різна: перекладна, стоп моушн, комп’ютерна, пластилінова, пісочна анімація, живопис на склі тощо. Хронометраж конкурсної роботи — до 3 хв.
  • Аудіоподкаст — у номінації приймаються аудіоролики, які містять наукову інформацію, викладену в цікавій та пізнавальній формі, яка стосується об’єктів космічної спадщини України, її збереження та популяризації дослідження. Робота може бути виконана як у форматі самостійної начитки, так і в форматі інтерв’ю. Тривалість аудіо — до 5 хвилин.
  • Оповідання / есе — подаються текстові твори у художньому або публіцистичному стилі, присвячені об’єкту(-ам) космічної спадщини України, їхній історії та питанням збереження. Твори можуть також містити візуальні матеріали: ілюстрації, малюнки тощо. Обсяг творів — до 6 тисяч знаків.
  • Презентація — приймаються самостійні авторські ідеї щодо збереження історичних пам’яток, пов’язаних із космосом, їхнього відновлення та популяризації дослідження.

Щоб взяти участь у конкурсі, необхідно зареєструватися за посиланням та завантажити свою роботу у відповідному полі до 15 грудня включно. Переможців оголосять 19 грудня. Вони отримають сертифікати та подарунки від організаторів.

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів