Супутники компанії Maxar зазнімкували «Азовсталь»

Компанія Maxar Technologies опублікувала серію знімків, зроблених одним з її супутників. На фотографіях, датованих 29 квітня, можна побачити металургійний комбінат «Азовсталь», на території якого перебувають захисники Маріуполя та мирні мешканці.

Супутникові знімки наочно демонструють наслідки постійних обстрілів та бомбардувань «Азовсталі» російською армією. Деякі будівлі повністю зруйновані, в дахах інших є великі діри. Також можна помітити, що багато прилеглих до заводського комплексу житлових і урядових будинків перетворилися на руїни.

Супутникові знімки підтверджують, що публічні заяви про рішення не штурмувати «Азовсталь» були брехнею, і насправді російські війська попри все продовжують атакувати територію комбінату. За повідомленнями захисників Маріуполя, вони не можуть дістатися деяких притулків і бункерів через те, що опинилися під завалами через постійні бомбардування. Доля людей, які опинилися там (серед них є й діти), залишається невідомою.

Це далеко не вперше, коли супутники Maxar фотографують наслідки бойових дій та злочини російських військових. Так, у березні вони показали потоп на річці Ірпінь. А недавні супутникові знімки дозволили виявити місця масових поховань, що з’явилися після входу до Маріуполя російських окупантів.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine