SpaceX здійснила успішне пропалення нового прототипу Starship

Компанія SpaceX здійснила успішне пропалення нового прототипу космічного корабля Starship з бортовим номером SN 25. Він буде використаний у наступному тестовому польоті.

20 квітня SpaceX провела перше орбітальне випробування Starship і ступеня Super Heavy. Їм не вдалося досягти орбіти, при цьому під час запуску стартовий майданчик зазнав значних пошкоджень.

У межах підготовки до другого випробування Starship, інженери істотно зміцнили стартовий майданчик і обладнали його системою водяного охолодження. Крім того, в конструкцію Starship було внесено низку змін.

27 червня інженери SpaceX зробили наступний крок на шляху до нового польоту Starship. Вони провели вогневий тест прототипу SN 25. Пропалення тривало п’ять секунд, у ньому були залучені всі шість встановлених на нього двигунів Raptor. Тест завершився успіхом.

Пропалення прототипу корабля Starship. Джерело: Elon Musk

Недавно Ілон Маск заявив про те, що, за його оцінкою, роботи з підготовки наступного випробування Starship будуть завершені через шість тижнів. Втім, це зовсім не означає, що політ відбудеться в зазначений термін. Під час майбутніх тестів інженери цілком можуть виявити якісь несправності або проблеми, які потрібно буде усунути. Крім того, SpaceX також доведеться отримати дозвіл на новий політ Starship від Управління цивільної авіації США.

Тільки найцікавіші новини та факти в нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine