Samsung відправив у стратосферу смартфони Galaxy S24 Ultra: захопливі світлини з висоти 35 км

Samsung підняв фотографію на смартфонах на новий рівень, відправивши свій цьогорічний флагман Galaxy S24 Ultra в стратосферу на аеростаті. Samsung у такий незвичний спосіб вирішив продемонструвати потужність камери свого флагманського телефону, відправивши одразу чотири апарати S24 Ultra на велику висоту для зйомки західних Сполучених Штатів. У результаті були отримані захопливі знімки Землі з висоти стратосфери, які розкривають красу та велич нашої планети з унікального ракурсу.

Місія передбачала прикріплення чотирьох смартфонів до стратостата з вуглецевого волокна, наповненого воднем. Завдяки спеціальному 3D-карданному підвісу і дистанційному керуванню з поверхні телефони робили фотографії з різних кутів. Світлини з різних камер були оприлюднені на офіційній сторінці Samsung US.

Повітряні кулі стартували з Лос-Анджелеса, Лас-Вегаса, Гранд-Каньйону і Сьєрра-Невади з 25 по 31 січня, з метою зйомки різноманітних пейзажів і тестування можливостей S24 Ultra. Телефони, що піднялися на висоту 35 км, змогли зафіксувати кривизну Землі.

Samsung
Підготовка смартфонів Samsung Galaxy S24 Ultra до відправки в стратосферу. Фото: Samsung

Камера Galaxy S24 Ultra зробила понад 150 дивовижних фотографій Землі, підкреслюючи розмаїття ландшафтів та яскраві кольори з неперевершеною чіткістю. Після зйомки смартфони повільно спускались на землю, шляхом поступового спуску водню, а в кінці подорожі — на парашуті. Їхнє місцеперебування відстежувалося через GPS, тому Samsung успішно повернув усі свої пристрої.

Стратостат із смартфонами готується піднятися на висоту 35 км
Стратостат зі смартфонами готується піднятися на висоту 35 км

Тепер кожен може насолодитися чудовими краєвидами Землі, що були зроблені не професійним обладнанням, а звичайним смартфоном, який доступний майже для кожного користувача. Таким чином Samsung хотів показати, що якість їхніх мобільних фотокамер нічим не гірше за дорогі цифрові фотоапарати.

Раніше ми розповідали про найкращі астрономічні додатки для Android.

За матеріалами petapixel.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine