Постачальник ракетних двигунів Ursa Major залучив 85 млн доларів у новому раунді фінансування

Компанія планує витратити отримані інвестиції на прискорення виробництва ракетних двигунів.

Ursa Major, виробник рідинних двигунів для малих космічних ракет-носіїв і гіперзвукових кораблів із Колорадо (США), повідомив, що завершив раунд С на суму 85 млн доларів. Залучені кошти допоможуть компанії прискорити виробництво, щоб задовольнити поточний попит і почати розробку двигунів наступного покоління.
Раунд очолювала компанія з управління інвестиціями BlackRock. Участь також брали хедж-фонд XN, Alsop Louie, Alpha Edison, Dolby Family Ventures, KCK, Space Capital, Explorer 1, Harpoon Ventures та інші.

Джерело: Ursa Major Technologies

Двигуни Ursa Major ще не виводили на орбіту. Компанія стверджує, що має понад 50 двигунів у позачергових замовленнях і отримала кілька контрактів на дослідження та розробки від комерційних замовників та уряду Сполучених Штатів до 2022 року. Серед її клієнтів — Stratolaunch, Phantom Space, Generation Orbit, оборонні підрядники, ВПС США та інститути оборонного виробництва.

Для ринку невеликих ракет-носіїв Ursa Major наразі виготовляє 5000-фунтовий двигун Hadley з рідким киснем і керосином, а також 50 000-фунтову версію двигуна під назвою Ripley. Бізнес-модель компанії заснована на використанні 3D-друку та тестових установок на місці для прискорення виробничого циклу.

Нещодавно стало відомо, що NASA замовить у SpaceX три додаткові CrewDragon, а компанія Intuitive Machines виграла у NASA новий контракт на на доставлення наукових інструментів та роботів на місячну поверхню.

 

.