Політ літака на тлі Місяця над Великою пірамідою Гізи: дивовижна світлина

Фотограф зробив світлину, яку можна отримати раз за все життя. Силует літака на тлі повного Місяця над вершиною Великої піраміди Гізи.

4500 років людської історії
Світлина «4500 років людської історії». Фото: Розіта Дімітрова

Це дивовижне фото авторства Розіти Дімітрової демонструє силу випадковості у фотографії. Вона називає світлину «4500 років людської історії» завдяки єгипетській піраміді, що датується XXVI століттям до нашої ери.

«Ця світлина не тільки візуально приголомшлива, але й свідчить про везіння перебування у потрібному місці в потрібний час. Цей конкретний знімок інкапсулює поєднання природи, людської інженерії та небесної краси у справді дивовижний спосіб», — каже Дімітрова.

Знімок, який спочатку був ціллю фотографа. Фото: Розіта Дімітрова
Знімок, який спочатку був метою фотографки. Фото: Розіта Дімітрова

Фотографка пояснює, що випадковий знімок, зроблений 6 квітня 2023 року, стався наприкінці її сесії, коли вона вже збиралася йти.

«Того вечора я вже майже закінчила знімати, бо Місяць був уже вище над пірамідою, ніж я хотіла для знімку. Коли я підняла голову, то побачила миготливе світло, що наближалося до Місяця — за лічені секунди до ідеального кадру. Я була приголомшена такою можливістю і ледь не завмерла в маленькій паніці. І все ж мені вдалося натиснути кнопку на пульті у потрібний момент», — розповідає вона.

Наступний кадр після отримання захоплюючої світлини
Наступний кадр після отримання захопливої світлини. Фото: Розіта Дімітрова

Болгарська фотографка Дімітрова у захваті від своєї композиції та поєднання рукотворних і природних чудес, що нагадують нам про позачасову привабливість і таємничість, які оточують ці відомі пам’ятки.

Раніше ми повідомляли про те, як була створена 1,3-гігапіксельна світлина Місяця з 280 тисяч світлин.

За матеріалами PetaPixel.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine