Вийшла безплатна ознайомча версія українського дизельпанку про галичан у космосі Sand

Steam Next Fest є важливою подією для користувачів Steam та шанувальників інді-ігор. В цей час розробники починають випускати пробні версії своїх ігор, щоб якомога більше гравців мали змогу ознайомитися із майбутніми перспективними та довгоочікуваними проєктами. Іноді такі релізи трапляються навіть до початку фестивалю, який цього року стартує з 14 жовтня. Наприклад, багатокористувацька дизельпанкова гра у відкритому світі Sand від студії Hologryph зі Львова випустила ознайомчу Sand 11 жовтня. Проєкт можна коротко назвати грою про «галичан з дробовиками на великих роботах у космосі».

Дія гри Sand розгортається в альтернативному світі на планеті Софі, де Австро-Угорська імперія стала лідером космічних перегонів, однак через екологічну катастрофу місцеві океани перетворилися на пустелі. Тепер планетою подорожують мисливці за скарбами, шукаючи цінні залишки цивілізації. Вони використовують величезних крокувальних роботів (мехів) — Топтунів, щоб долати сувору місцевість та боротися з суперниками.

У грі гравці можуть керувати Топтунами: облаштовувати їх, заряджати гармати та вступати в бої з іншими мисливцями. Можна атакувати ворогів на відстані зі снайперських гвинтівок або навіть штурмувати їхні машини в піратському стилі. Іноді потрібно виходити з меха для дослідження покинутих містечок чи управління радіовежами. Ворогами можуть бути як інші мисливці, так і самотні бандити.

Демо PVP-версії Sand вже стала доступною в Steam. Враховуючи цікавість до гри, вона може залучити багато гравців під час Steam Next Fest. Хоча дата повного релізу поки не оголошена, подальший розвиток гри обіцяє бути захопливим.

Раніше ми розповідали про те, що відбувається у грі Oxygen Not Included.

За матеріалами mezha.media

Марс міг залишатися придатним для життя довше, ніж вважалося досі
Повернення космічного фантома: James Webb зробив новий знімок галактики M74
Під поверхнею Міранди може ховатися океан
Тайконавти провели екскурсію на борту космічної станції «Тяньгун»: відео 
Літаючий сир мало не зірвав політ ракети з вертикальною посадкою: відео
716 обертів на секунду: астрономи знайшли одну із найшвидше обертових зір у Всесвіті
Чи пов’язана темна енергія з чорними дірами
Слабкий сигнал із кордонів Сонячної системи: NASA відновила зв’язок із Voyager 1
Мовчання NASA: інженери виявили, але не розкрили причину ерозії теплозахисту Orion
Зона смерті: Chandra склав карту небезпек для молодих екзопланет