NASA дала можливість усім охочим відправити своє ім’я до Місяця

Цього року NASA планує запустити місію Artemis I. У її межах аерокосмічна адміністрація має намір випробувати надважку ракету SLS та безпілотний космічний корабель Orion. Останній проведе 26 днів у космосі (включаючи шість діб на орбіті навколо Місяця), після чого повернеться на Землю.

Місія Artemis I в уявленні художника. Джерело: ESA

На честь цієї історичної події NASA розмістить усередині Orion спеціальну флешку. На ній будуть записані імена всіх людей, які візьмуть участь в акції Fly your name around the Moon. Для цього досить просто зареєструвати своє ім’я на сайті NASA (це можна зробити за посиланням), натиснувши кнопку Get Boarding Pass (Отримати посадковий талон). Після цього учаснику акції буде виданий електронний сертифікат, що підтверджує, що його ім’я облетить Місяць разом з Orion.

Наразі запуск Artemis I запланований на кінець весни – літо 2022 року. Найближчі пускові вікна для польоту до Місяця будуть відкриті у проміжку з 7 по 21 травня, з 6 по 16 червня та з 29 червня по 12 липня.

Це вже не вперше, коли NASA влаштовує аналогічну акцію. Раніше аерокосмічна адміністрація давала можливість усім охочим відправити своє ім’я до Сонця та на Марс разом із місіями Parker Solar Probe та Mars 2020.

Ви також можете почитати про плани NASA надіслати на Місяць голосовий помічник Alexa.

За матеріалами https://www.nasa.gov

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine