Надання послуг Starlink в Україні перенесене на 2023 рік

Запуск роботи супутникового інтернету Starlink в Україні перенесений на 2023 рік. Така інформація міститься в повідомленні, яке з’являється при спробі оформити передзамовлення за конкретною українською адресою. В ньому, між іншим, йдться про наступне:

«Starlink планує розширити послуги у вашому регіоні в 2023 році. Доступність залежить від схвалення регулюючих органів».

Варто зазначити, що при оформленні попереднього замовлення минулого року видавалось аналогічне повідомлення, де йшлося про те, що Starlink в Україні запрацює у 2022 році. При цьому вартість послуги не змінилася. Депозит за підключення, як і раніше, становить 99 доларsв.

На даний момент угрупування Starlink налічує вже понад дві тисячі діючих апаратів. Бета-тестування послуги здійснюється у 25 країнах світу. У той же час не все йде гладко. Уряди деяких держав не поспішають видавати ліцензію для роботи системи на їхніх територіях. Також можна згадати недавній інцидент, коли сонячний шторм спричинив знищення абсолютно нової партії супутників.

Тим не менше, SpaceX продовжує роботу з розгортання системи. Нещодавно компанія представила новий пакет послуг супутникового інтернету, що дозволяє отримати швидкість підключення до 500 Мбит/с.

За матеріалами https://dev.ua

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!
Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine