SpaceX представила пакет Starlink Premium швидкістю 500 Мбіт/с

Компанія SpaceX презентувала новий пакет послуг супутникового інтернету системи Starlink. Тариф Premium дозволить отримати швидкість з’єднання до 500 Мбіт/с. Вартуватиме така послуга 500 доларів на місяць.

Система  Starlink Premium
Система Starlink Premium. Джерело: SpaceX

Що пропонує Starlink Premium?

2 лютого SpaceX повідомила про запуск нового пакету послуг для своєї системи супутникового інтернету. Він отримав назву Starlink Premium і передбачає надання доступу до Всесвітньої мережі з будь-якої точки земної кулі зі швидкістю від 150 до Мбіт/с. Швидкість завантаження файлів на сервер у ньому становитиме від 20 до 40 Мбіт/с.

Вартість нового тарифу — 500 доларів США на місяць. Крім того, він передбачає встановлення спеціальної антени, потужнішої за ту, що використовується у стандартному Starlink. Коштуватиме вона разом з підключенням ще 2500 доларів.

Також SpaceX обіцяє своїм преміумкористувачам більшу стійкість зв’язку у складних погодних умовах. Відповідно до заяви, розміщеної на сайті компанії, новий тариф призначений для невеликих компаній, магазинів та суперкористувачів по всьому світу.

Чи вартий інтернет від SpaceX своєї ціни?

Стандартний пакет супутникового зв’язку від SpaceX дозволяє отримати підключення до інтернету зі швидкістю від 50 до 250 Мбіт/с у будь-якій точці земної кулі, де встановлена їхня антена. Вартість приймача становить 499 доларів. Ще 99 доларів на місяць коштують самі послуги.

Антена Premium — вже друга, яку компанія презентує за останні 12 місяців. Першою була нова чотирикутна «тарілка» для стандартного підключення, яку представили у листопаді. Чи допоможе це покращити якість інтернету — не зрозуміло. За інформацією видання The Werge, інтернет від Starlink справді швидкий, але показники його вкрай нестабільні.

За матеріалами www.theverge.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine