Мумії інопланетян із Перу виявилися підробкою

Науковці заявили, що так звані мумії інопланетян, які з’явилися минулої осені у столиці Перу Лімі, не мають до космосу жодного стосунку. Це — підробки, які хтось створив із частин тіл людей і тварин.

Мумії інопланетян
Мумії інопланетян. Джерело: www.reuters.com

Вчені зробили заяву про мумії інопланетян

12 січня відбулася пресконференція групи науковців, присвячена результатам дослідження об’єктів, які відомі як мумії інопланетян. Вони з’явилися у жовтні минулого року і наробили у світовій пресі чимало галасу. Щоправда, ще тоді більшість науковців висловлювалася достатньо скептично.

Тепер вчені здійснили біомолекулярні та рентгенівські дослідження цих об’єктів і можуть з упевненістю сказати, що жодних ознак інопланетної ДНК не виявили.

При цьому «мумії» однозначно мають органічне походження. Хтось просто взяв рештки тіл людей і тварин та за допомогою синтетичного клею з’єднав їх між собою, створюючи щось типу ляльки з висушених кісток та інших тканин. Те саме стосується і трипалої руки, нібито знайденої у гробниці в регіону Наска.

Про які мумії йдеться

Історія інопланетних мумій з Перу триває вже кілька років, хоча саме 2023-го набула максимального розголосу. У вересні дві з них, нібито знайдені у тому ж Перу ще у 2017 році, були представлені на засіданні парламенту Мексики. Тоді люди, які принесли їх туди, намагалися розповісти світові про те, що цим решткам понад 1000 років.

Трохи пізніше ще дві подібні «інопланетні мумії» знайшли у відділенні служби доставки DHL у Перу. Вони були вдягнуті у традиційні вбрання місцевого населення, хоча і дуже маленькі. Люди, які стоять за цією історією, тоді навіть надавали рентгенівські знімки, які нібито доводили, що із земними організмами ці останки нічого спільного не мають.

І ось тепер стало зрозуміло, що і «мексиканські» мумії, і знайдені пізніше — підробка. При цьому достатньо неоригінальна, оскільки шахраї багато десятиліть вдаються до цього способу. Зокрема, таким чином неодноразово фальсифікувалися рештки русалок. Проте науковці щоразу викривали брехню.

За матеріалами www.reuters.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine