Місячній місії Artemis присвятили картини

Учні кількох європейських художніх шкіл створили картини, присвячені місячній місії Artemis і європейському модулю життєзабезпечення, який братиме у ній участь. Роботи двох переможців подорожуватимуть через Атлантичний океан разом з одним із модулів.

Мистецтво для Артеміди. Джерело: esa.int

Мистецтво для Артеміди

22 серпня о 18:00 за київським часом у німецькому Бремені відкриється виставка художніх робіт проєкту «Мистецтво для Артеміди». У її відкритті візьме участь астронавт Європейського космічного агентства Томас Рейтер.

Проєкт присвячено польоту місячної ракети SLS у межах місії Artemis I. У ньому взяли участь студенти, які вивчають мистецтво у різних художніх школах по всьому європейському континенту: Les Beaux-arts de Paris в Парижі (Франція), Kristiania в Осло (Норвегія), UCM в Мадриді (Іспанія), Базельського інституту мистецтва (Швейцарія), Media College в Амстердамі (Нідерланди), Школа коміксів у Турині (Італія), Hochschule Darmstadt (Німеччина) та Forsbergs Skolan у Стокгольмі (Швеція).

Картини, що попливуть через океан

Усього для участі у виставці відібрано 22 роботи. Вони виконані у різних стилях і техніках. Насолодитися ними можна буде протягом усього часу, коли ракета летітиме у бік Місяця. А ще дві обраних журі картини попливуть разом із європейським модулем European Service Module-3 через Атлантичний океан до місця запуску.

Картини, відібрані для подорожі через океан. Джерело: esa.int

Усього на даний момент збудовано три європейських сервісних модулі для перших запусків ракети SLS. Перший із них уже встановлено на ракеті, старт якої заплановано на 29 серпня. Другий модуль зараз знаходиться у збиральному цеху NASA.

Третій модуль поки перебуває в Європі, й саме його символічно будуть супроводжувати на першому кроці до Місяця обрані роботи. Він є найважливішим з усіх, адже саме він забезпечуватиме астронавтів усім необхідним під час їхнього повернення на Місяць.

За матеріалами: www.esa.int

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine