Місія Psyche перейшла до фінальної фази

NASA повідомила про перехід місії Psyche до фази D (Phase D), яка стане фінальною для проєкту. У межах цього останнього етапу компоненти міжпланетного зонда будуть доставлені в Лабораторію реактивного руху (JPL NASA), що відповідає за реалізацію місії. Фахівці JPL розпочнуть їхнє тестування та складання апарата. Після цього Psyche переправлять у Космічний центр ім. Кеннеді, де його почнуть готувати до запуску.

Станція Psyche (концепт). Джерело: NASA/JPL-Caltech/ASU

Psyche вирушить у космос у серпні 2022 року. Для його запуску буде залучена ракета Falcon Heavy. У травні 2023 року апарат здійснить гравітаційний маневр в околицях Марса, який дасть йому змогу 31 січня 2026 року вийти на орбіту навколо астероїда Психея (16 Psyche) — головної мети місії.

Космос для кожного

Магазин від Universe Space Tech

Журнал №1 (176) 2020

До товару

Психея являє собою один із найбільших об’єктів Головного астероїдного поясу. Вона складається переважно з металів (заліза та нікелю) і, на думку вчених, може бути уламком ядра протопланети, знищеної під час масштабного зіткнення на зорі еволюції Сонячної системи. Psyche повинен буде провести детальне вивчення астероїда й підтвердити або спростувати цю гіпотезу.

Для виконання своїх наукових завдань апарат отримав набір із чотирьох інструментів, що включає мультиспектральну камеру, нейтронний і гамма-спектрометри, а також магнітометр. Додатково під час польоту зонд випробовуватиме експериментальну технологію лазерного зв’язку.

Разом із Psyche в космос вирушать кілька «попутників» — зокрема, пара зондів Janus, призначених для дослідження подвійних астероїдів (175706) 1996 FG3 і (35107) 1991 VH. Ще одне місце спочатку було віддано під місію EscaPADE, яка мала вивчати марсіанську атмосферу. Але нещодавно її виключили з пускового маніфесту Falcon Heavy, і наразі NASA зайнята пошуками її заміни.

За матеріалами https://www.nasa.gov

Новини інших медіа
Механік-самоучка з Полтави розрахував політ Apollo 11 на Місяць? Розслідування. ВІДЕО
NASA відмовляється повірити у відкриття позаземного життя на планеті K2-18b
Астрономи знайшли «дволикі» білі карлики
K2-18b: найкращий кандидат на позаземне життя?
Всесвіт у долонях: Chandra створила 3D-моделі зір та наднових для друку
На світлину Google Earth випадково потрапив пролітаючий супутник Starlink від SpaceX
Антикітерський механізм для передбачення астрономічних явищ міг бути бракованим
Космічний радіодетектор може знайти темну матерію протягом 15 років
Жіночий екіпаж астронавток Blue Origin викликав несамовиту бурю ненависті
Невидимий ворог скарбів науки: хто викрадає вуглецеві секрети астероїдів