Maxar Technologies опублікувала супутникові знімки Кримського мосту

Компанія Maxar Technologies оприлюднила супутникові знімки Кримського мосту, на яких видно його руйнування. 17 липня по ньому завдавали удару українські безпілотники, внаслідок чого один із прольотів обвалився.

Знімки Кримського мосту після враження
Кримський міст після враження. Джерело: Maxar Technologies

Знімки Кримського мосту

Видання «Крим.Реалії» оприлюднило супутникові знімки Кримського мосту. Вони зроблені 17 липня супутниками американської компанії Maxar Technologies. На них добре видно пошкодження, спричинені вибухом, що стався вночі.

На знімках видно весь міст, що з’єднує два береги Керченської протоки. Руйнування добре видно у його північній частині поблизу від кубанського узбережжя. Один з прольотів упав у воду, на сусідніх помітні сліди від пожежі.

Кримський міст повністю
Кримський міст повністю. Джерело: Maxar Technologies

Російська влада повідомляє, що він найближчими тижнями буде повністю закритий для проїзду. Рух однією стороною планується відновити 15 вересня, а іншою — у листопаді. Поки що мешканцям окупованого півострова рекомендують їздити в росію в об’їзд, близько до ліній фронту.

Maxar Technologies реагує все швидше

Цікаво те, наскільки швидко цього разу з’явилися знімки Керченського мосту. Maxar Technologies далеко не вперше публікує дивовижні фото того, якою бачать її супутники війну в Україні. Проте раніше світлин після якихось знакових подій доводилося чекати кілька днів.

Цього разу сам вибух стався о 3:00 за київським часом. А вже ввечері того ж дня з’явилися знімки Кримського мосту, які сильно звужують можливості спекуляцій щодо того, що з ним сталося. СБУ вже заявили про спеціальну операцію, а в росії підтвердили, що використовувалися мінімум два безпілотники.

За матеріалами t.me/krymrealii.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтесь: https://t.me/ustmagazine