ESA створило гру Lunar Horizons для дослідження Місяця

Європейське космічне агентство (ESA) у співпраці з Epic Games та Hassell створило у популярній мережевій грі Fortnite окрему мапу з поверхнею Місяця. На цій мапі гравці можуть відчути слабшу силу тяжіння, високо стрибати, збирати ресурси та будувати колонію поселення, так само як це будуть робити майбутні астронавти на супутнику Землі. Мапа для Fortnite отримала назву Lunar Horizons. ESA також зазначила, що події в Lunar Horizons розгортаються на південному полюсі Місяця — саме там відбудеться висадка астронавтів місії Artemis III у 2026 році.

Щоб відтворити місячну атмосферу, розробники гри тісно співпрацювали з ESA, для надання достовірності та побудови реалістичного ландшафту, який дає змогу гравцям дізнаватися реальні факти про космос, самостійно досліджуючи навколишнє середовище.

Гравці прокладатимуть свій шлях через вкриту кратерами поверхню Місяця, шукаючи ресурси, працюючи з інструментами та збираючи кожен модуль місячного середовища проживання, так само як це робиться під час реальної місії. Це може мати не надто реалістичний вигляд, але гра ґрунтується на реальних запланованих місіях на Місяць. Як астронавт у грі ви зустрінетеся з місячним кораблем ESA Argonaut, який насправді буде використаний для доставлення вантажів для майбутніх екіпажів на поверхню Місяця.

Lunar Horizons
Lunar Horizons у Fortnite створений у співпраці з Epic Games, Hassell та ESA

Південний полюс Місяця є головним пунктом призначення майбутніх місячних місій, оскільки він може містити водяний лід, прихований в затінених регіонах, які ніколи не бачили світла. Видобута з льоду вода, буде важливим ресурсом для створення середовища проживання на Місяці, що є ключовим для встановлення постійної присутності людини на місячній поверхні, яка одного дня може допомогти нам досягти більш віддалених пунктів призначення в космосі.

Майбутні місії на Місяць також прагнуть видобувати чисті форми енергії з поверхні Місяця, такі як гелій-3, що може забезпечити безпечнішу ядерну енергію в термоядерному реакторі.

Доступ до Lunar Horizons можна отримати за кодом 3207-0960-6428 або за допомогою пошуку Lunar Horizons у Discover.

Раніше ми писали про те, що відбувається у грі Oxygen Not Included.

За матеріалами fortnite.com

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine