Експерт із позаземних цивілізацій не вірить у приховування трупів прибульців урядом США

Минулого тижня ЗМІ здійняли галас через приголомшливі свідчення військового розвідника Девіда Груша. Під час виступу в Конгресі він стверджував, що уряд приховує від громадськості справжні трупи прибульців. Цю заяву різні конспірологи одразу почали використовувати як доказ своїх теорій змов. Однак справжні експерти з пошуку інопланетних цивілізацій стверджують, що ці заяви мають не мають підґрунтя та взагалі є нісенітницею.

НЛО
Екстраординарні заяви вимагають надзвичайних доказів

Старший астроном Інституту SETI Сет Шостак у статті для MSNBC аргументовано відмовився вірити у такі сміливі заяви Груша про те, що Пентагон нібито збирає збиті інопланетні космічні кораблі та тіла. Бо екстраординарні заяви вимагають надзвичайних доказів. Як аргументує Шостак, за гучними словами Груша немає нічого.

Натомість Груш та незліченна кількість тих, хто його підтримує, стверджують, що вірогідні докази позаземного життя і технологій були навмисне приховані урядом з невідомих причин. Водночас, за словами астронома, якби справді існували такі рештки інопланетян, то тисячі вчених уже активно боролися б один з одним за першість вивчення цих позаземних феноменів.

Девід Груш
Девід Груш колишній співробітник американської розвідки у Палаті представників Конгресу США дає свідчення про інопланетян та НЛО. Фото: AP

Шостак також пояснює, що навіть якби існувала змова для таємного приховування інопланетних істот, які з якихось причин продовжують відвідувати Сполучені Штати, важко зрозуміти, чому ця таємниця тривала б так довго.

«Такі таємниці просто не можна було б тримати в секреті так довго. Хтось би вже давно проговорився», — стверджує вчений.

Хоча Шостак сам є великим прихильником ідеї про існування інопланетного життя, він ретельно розглядає всі аспекти справи й залишається обережним у висновках. Він також нагадав, що досі немає наукових доказів того, що представники позаземних цивілізацій взагалі прилітали на нашу планету.

Раніше ми повідомляли про те, що вчений не знайшов космічного корабля прибульців на дні океану.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine