Чи покажуть марсіанську колонію у «Заради всього людства»

Четвертий сезон серіалу «Заради всього людства» має вийти восени 2023 року. Фанатам стали доступні у хорошій якості картинки марсіанської колонії, що показували у третьому сезоні. Очікується, що саме вона стане локацією, де розгортатимуться наступні події.

Марсіанська колонія у серіалі
Марсіанська колонія у серіалі. Джерело: www.humanmars.net

Марсіанська колонія у «Заради всього людства»

У міру того, як наближається осінь 2023 року, а з нею і вихід четвертого сезону науково-фантастичного серіалу «Заради всього людства», фанати роблять припущення, чим же їх здивують режисери цього разу. Нещодавно до їхніх рук потрапили картинки марсіанської колонії, станції на орбіті Червоної планети та транспорт для польоту туди.

Купол на Марсі
Купол на Марсі. Джерело: humanmars.net

У минулому сезоні ці картинки демонстрував один із персонажів серіалу як майбутні плани з освоєння Червоної планети у цьому альтернативному Всесвіті. У високій якості вони вражають, адже базуються на цілком реальних концептах.

Тепер глядачі серіалу ведуть дискусії щодо того, чи буде есе, що зображене на картинках, показано у четвертому сезоні. Дія у ньому, судячи з усього, розгортатиметься в альтернативні перші два десятиліття XXI століття, коли людство вже достатньо давно живе на Місяці та Марсі.

Космічний корабель Calipso
Космічний корабель Calipso. Джерело: humanmars.net

Що це за серіал?

«Заради всього людства» — це американський науково-фантастичний серіал, перший сезон якого вийшов 2019 року. Він малює альтернативний Всесвіт, де восени 1969-го на Місяць першими висадилися радянські космонавти. Це примушує американський уряд діяти рішучіше та реалізувати ті проєкти, які в реальності були закриті через ризикованість та дороговизну.

Станція на орбіті Марса
Станція на орбіті Марса. Джерело: humanmars.net

Спалахує протистояння у космосі, результатом якого є значно швидше освоєння Сонячної системи, ніж було в реальності. Наприклад, вже у 1970-х на Місяці виникають американська та радянська бази.

З іншого боку, космос у «Заради всього людства» сильно мілітаризований, і вже у 1980-ті на Місяці стається справжнє збройне протистояння, яке двом наддержавам вдається більш-менш приховати від громадськості. Адже у 1990-ті вони фактично стають союзниками під час польоту на Марс, який ледь не перетворюється на катастрофу.

Техніка на Марсі
Техніка на Марсі. Джерело: humanmars.net

Тож наразі глядачі чекають, що ж станеться у світі серіалу на початку XXI століття. Досі його автори демонстрували виняткову технічну грамотність та знання реалій минулих десятиліть. Тепер же сюжет остаточно переходить у сферу наукової фантастики, й можна очікувати побачити на екрані ті речі, які передбачають науковці.

За матеріалами www.humanmars.net.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Приєднуйтесь: https://t.me/ustmagazine