Астронавт Crew-7 показав подорож до свого «офісу» на висоті 400 км

Подорож до робочого місця, що знаходиться на висоті 400 км над поверхнею Землі на орбітальному форпості, може бути справжнім захоплюючим видовищем. 26 серпня астронавт Європейського космічного агентства Андреас Могенсен разом із трьома іншими членами екіпажу Crew-7 вирушив зі стартового майданчика NASA в Космічному центрі імені Кеннеді на Флориді на борту капсули Crew Dragon компанії SpaceX у напрямку Міжнародної космічної станції (МКС).

Земля, Місяць та крихітна МКС на фото астронавта Crew-7
Земля, Місяць і крихітна МКС на фото астронавта Crew-7. Фото: ESA/Andreas Mogensen

Під час своєї подорожі до орбітального форпосту астронавт зробив неймовірний знімок, на якому помітно Землю, Місяць та маленькі світлові точки. Саме ці вогники були його кінцевою метою. МКС здалеку схожа на яскраву білу зірочку, але при детальному розгляді можна розрізнити знайомі контури станції.

За кілька годин Могенсен та інші члени екіпажу успішно зістикувались із МКС та наразі готуються провести на ній наступні шість місяців. Щойно вони потрапили на борт, данський астронавт поділився ще декількома фотографіями, знятими з капсули, на яких можна побачити континенти Європу й Африку, зокрема, південь Іспанії та велику частину Марокко.

Для Могенсена, який уже мав досвід перебування на борту станції у 2015 році, зустріч із яскравими краєвидами Землі — справжнє задоволення. Саме семивіконний модуль Cupola на МКС вважається найкращим місцем для спостереження за панорамами нашої планети, куди багато мешканців станції приходять, аби розслабитись і насолодитися видами.

Cupola також використовується для підтримки астронавтів під час виходів у відкритий космос, а також моніторингу прибуваючих і відлітаючих космічних кораблів.

МКС перебуває на орбіті вже понад два десятиліття і приймає астронавтів, які проводять більшу частину свого часу, виконуючи величезний спектр наукових досліджень в унікальних умовах мікрогравітації.

Раніше ми пояснювали, кому належить МКС.

Тільки найцікавіші новини та факти у нашому Telegram-каналі!

Долучайтеся: https://t.me/ustmagazine