Astra вперше запустить ракету з мису Канаверал у січні 2022 року

Компанія доправить свій перший супутник для NASA на орбіту.

Компанія Astra Space оголосила, що планує доправити свій перший супутник на орбіту для клієнта NASA. Запуск Rocket 3.3 здійснюватиметьcя зі Space Launch Complex 46 на мисі Канаверал (США) у січні 2022 року. Місія отримала необхідні схвалення всього за пару місяців, у той час як узгодження попередніх космічних запусків потребувало кілька років.

Ракета Astra. Джерело: Quartz

Astra також зазначила, що під час цього польоту перевозитиме корисне навантаження для NASA, але не розкрила додаткових деталей. Представник компанії додав, що цей запуск відбудеться для програми NASA Venture Class Launch Services (VCLS) за контрактом VCLS Demo 2, який уклали рік тому.

Минулого місяця Astra вже здійснила успішний орбітальний запуск з Pacific Spaceport Complex Alaska на мисі Кадьяк для армії США та планує надалі збільшити їхню кількість. Однак в історії фірми були й невдалі спроби, які вона аналізувала і згодом пояснювала

Каліфорнійська компанія Astra Space створює економічно ефективні, чутливі ракети-носії, призначені для того, щоб доправляти невеликі супутники в космос.