Apple додала в iPhone функцію обміну текстовими повідомленнями через супутник

Нещодавно компанія Apple оголосила на конференції WWDC 2024, що користувачі iPhone зможуть використовувати iMessage та SMS через супутник. Функція Messages via Satellite з’явиться в iOS 18.

Messages via Satellite
Анонс функції Messages via Satellite на презентації WWDC 2024

Повідомлення через супутник працюють аналогічно з функцією SOS. Якщо у вас немає стільникового сигналу чи Wi-Fi, смартфон запропонує знайти супутник для передавання даних. Під час цього потрібно тримати телефон під особливим кутом, про що нагадуватиме напис на екрані.

WWDC 2024
Слайд із презентації WWDC 2024, який анонсував впровадження функції Messages via Satellite в iPhone. Ілюстрація: Apple

Нова функція iOS 18 дозволяє спілкуватися з друзями чи родиною за допомогою програми iMessage. Користувачі iPhone, використовуючи супутниковий зв’язок, можуть надсилати та отримувати текстові повідомлення, ділитися емодзі, а також Tapbacks (реакція iMessage). Нова функція дозволяє надсилати текстові повідомлення через SMS друзям, які не користуються iPhone.

Apple iPhone
Apple iPhone шукає з’єднання із супутником для відправлення текстового повідомлення. Ілюстрація: Apple

Цікаво, що для того, щоб зробити цю функцію більш зручною та інтерактивною, Apple інтегрувала Messages via Satellite із Dynamic Island. За допомогою Dynamic Island Apple надаватиме оновлення в режимі реального часу щодо статусу супутникового з’єднання.

Під час презентації Apple не надала багато деталей і не згадувала про жодні обмеження чи плату за новий сервіс. Ймовірно, він буде безкоштовним і без обмежень для надсилання текстових повідомлень. Apple також запевнила, що конфіденційність залишиться на високому рівні завдяки наскрізному шифруванню.

Після виходу оновлення iOS 18 власники наступних моделей iPhone зможуть насолоджуватися повідомленнями через супутник:

  • iPhone 14
  • iPhone 14 Plus
  • iPhone 14 Pro
  • iPhone 14 Pro Max
  • iPhone 15
  • iPhone 15 Plus
  • iPhone 15 Pro
  • iPhone 15 Pro Max

Раніше ми повідомляли про те, як мережі 6G використовуватимуть «вигнуті» світлові промені.

За матеріалами phonearena.com